eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe Złotno w Łodzi: ruszy II etap

Nowe Złotno w Łodzi: ruszy II etap

2014-02-19 11:51

Nowe Złotno w Łodzi: ruszy II etap

Nowe Złotno Fot. 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Budowa pierwszej części osiedla Nowe Złotno w Łodzi, powstającego na Polesiu, w kwartale ulic Rąbieńskiej, Traktorowej i Cedry, zostanie zakończona na długo przed planowanym czasem. Klienci odbiorą klucze do mieszkań na wiosnę, a nie jak zakładano początkowo - w czerwcu 2014. Dzięki temu szybciej ruszy budowa drugiego etapu osiedla.
Nowe Złotno to projekt mieszkaniowy realizowany przez Grupę PROFIT Development na Polesiu. W tej chwili końca dobiegają prace budowlane związane z wzniesieniem I etapu inwestycji - budynku wielorodzinnego z pięcioma klatkami schodowymi. Inwestycja zróżnicowana jest zarówno architektonicznie, jak i wysokościowo (od 4 do 6 kondygnacji). Klienci mogą wybierać w ofercie mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o metrażach od 40 do 82 m2, wyposażonych w balkon, taras lub loggie. W tej chwili z oferty 131 dostępne pozostały już tylko 42 lokale.

- Zakończenie pierwszego etapu inwestycji i przekazanie kluczy mieszkańcom pierwotnie planowane było na czerwiec 2014. Dziś wiemy, że nasi klienci otrzymają dostęp do swoich miesz-kań jeszcze wiosną, bowiem zakończyliśmy budowę i prace związane z przygotowaniem układu drogowego - komentuje Kamil Andrzejczak, Dyrektor Działu Obsługi Klienta w Oddziale PROFIT Development w Łodzi.

fot. mat. prasowe

Nowe Złotno Fot. 2

Nowe Złotno to projekt mieszkaniowy realizowany przez Grupę PROFIT Development na Polesiu. W tej chwili końca dobiegają prace budowlane związane z wzniesieniem I etapu inwestycji - budynku wielorodzinnego z pięcioma klatkami schodowymi.


Koncepcja Nowego Złotna zakłada także powstanie II etapu osiedla. Inwestycja będzie realizowana dwustopniowo: w pierwszym podetapie powstanie 79 lokali w trzech klatkach schodowych. W sprzedaży, która już się rozpoczęła, znajdują się dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania o funkcjonalnych rozkładach. Do mieszkań położonych na parterze przynależeć będą ogrodzone tarasy, a wszystkie mieszkania będą wyposażone w duże balkony i tarasy. Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu osiedli Reymonta i Żeromskiego, co za-pewnia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej oraz edukacyjnej.

W pobliżu nowego osiedla znajdują się także rozległe tereny zielone i rekreacyjne, co wpłynie na komfort życia osób ceniących bliskość zieleni i aktywny wypoczynek.

fot. mat. prasowe

Nowe Złotno Fot. 3

Klienci mogą wybierać w ofercie mieszkań dwu-, trzy- oraz czteropokojowych o metrażach od 40 do 82 m2, wyposażonych w balkon, taras lub loggie. W tej chwili z oferty 131 dostępne pozostały już tylko 42 lokale.


-Ze względu na duże zainteresowanie inwestycją wśród klientów, szybciej wystartujemy z budową drugiego etapu osiedla - prace rozpoczniemy jak tylko pozwoli na to pogoda. Naszym klientom oferujemy szeroki wybór mieszkań, w tym bardzo funkcjonalne lokale trzy- i czteropokojowe, z możliwością rezerwacji na bardzo atrakcyjnych warunkach. Nasi pierwsi klienci będą mogli skorzystać z możliwości indywidualnej aranżacji rozkładu mieszkania, jak również połączenia dwóch lokali w jeden duży apartament - dodaje Kamil Andrzejczak.

Zakończenie budowy II etapu osiedla Nowe Złotno deweloper planuje na IV kwartał 2015 roku.

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: