eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem w rozbudowie

Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem w rozbudowie

2014-03-07 13:36

Rodzinny Zakątek pod Kórnikiem w rozbudowie

Rodzinny Zakątek - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Deweloper KM Building rozpoczyna rozbudowę osiedla Rodzinny Zakątek w Bninie - Błażejewku koło Kórnika. Obecnie powstaje drugi i trzeci etap inwestycji, które zakładają realizację 62 budynków mieszkalnych o powierzchni od 68 do 86 metrów kwadratowych. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w czwartym kwartale bieżącego roku.
Zainteresowanie pierwszym etapem osiedla Rodzinny Zakątek sprawiło, że KM Building postanowił rozpocząć rozbudowę inwestycji w Błażejewku.

Obecnie powstają II i III etap, które łącznie obejmować będą 62 domy – 29 o powierzchni 68 mkw i 33 o powierzchni 86 mkw. Wielkości działek wahają się między 120 a 300 mkw. Ceny mniejszych zaczynają się od 249 tys. zł, natomiast większe będzie można kupić za 298 tys. zł. - Dużym zainteresowaniem cieszyły się domy kupowane w pakiecie deweloperskim, czyli obejmującym bogate wykończenie wnętrza oraz otoczenia, które umożliwią szybkie wprowadzenie się mieszkańców – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. – Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić tę opcję sprzedaży również w kolejnych etapach budowy. Możliwe jest także wykupienie podwyższonego pakietu, tzw. „Pod Klucz” zawierającego m.in. montaż kominka, ogrzewania podłogowego, odkurzacza centralnego, wykończenia na gotowo łazienek, montaż okładzin podłogowych i drzwi wewnętrznych a nawet montaż kuchni wraz z osprzętem AGD. Tego typu zamówienia coraz częściej są realizowane przez naszą firmę – dodaje.

Wybierając miejsce pod inwestycję deweloper wziął pod uwagę przede wszystkim otoczenie i dogodny dojazd do oddalonego o niecałe 20 kilometrów Poznania. Mniejsza miejscowość w okolicach dużej aglomeracji ma być również gwarancją niższych cen.

fot. mat. prasowe

Rodzinny Zakątek - wizualizacja

Wielkości działek wahają się między 120 a 300 mkw. Ceny mniejszych zaczynają się od 249 tys. zł, natomiast większe będzie można kupić już za 298 tys. zł.


Domy, które powstaną w ramach II i III etapu inwestycji są już dostępne w sprzedaży. Każda nieruchomość, którą będzie można nabyć na osiedlu Rodzinny Zakątek będzie spełniała kryteria nowego rządowego programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych”. Deweloper planuje oddanie pierwszych nieruchomości na IV kwartał 2014r.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: