eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Atrium w Poznaniu

Osiedle Atrium w Poznaniu

2015-03-11 10:21

Osiedle Atrium w Poznaniu

Wizualizacja 2 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na pograniczu poznańskich dzielnic Grunwald i Górczyn już wkrótce stanie sześć nowych budynków wielorodzinnych tworzących Osiedle Atrium. W ramach inwestycji dostępnych będzie ponad 100 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Pierwsze budynki mają zostać oddane do użytkowania jeszcze w tym roku.
Plany dewelopera zakładają powstanie 107 mieszkań o powierzchniach od 32 do 112 mkw. W ofercie dostępne będą kawalerki, lokale 2-,3- i 4- pokojowe oraz apartamenty dwupoziomowe. Istnieje również możliwość połączenia dwóch mieszkań. Lokale usytuowane na parterze będą posiadały własne ogródki, a pozostałe wyposażone będą w balkony lub przestronne tarasy. W podziemnej hali garażowej powstanie 107 miejsc parkingowych. Przewidziany termin oddania pierwszych budynków jest przewidziany na koniec bieżącego roku.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja 1

W ramach inwestycji powstanie 107 lokali mieszkaniowych o zróżnicowanych powierzchniach


Ruch na osiedlu ma ograniczać się jedynie do pieszych i rowerzystów, co ma zapewnić mieszkańcom spokój, ciszę i poczucie bezpieczeństwa. Deweloper zadbał o małą architekturę, pomiędzy budynkami powstanie oświetlony dziedziniec z ławkami i plac zabaw.

Bliskie sąsiedztwo ulicy Głogowskiej sprawia, że Osiedle Atrium to dogodna lokalizacja. Dojazd do centrum miasta nie powinien zająć więcej 10 minut. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, sklepy, apteki czy klub fitness. Większość mieszkań będzie kwalifikować się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: