eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Neptun Ząbki – I etap prawie gotowy

Neptun Ząbki – I etap prawie gotowy

2015-03-30 12:41

Neptun Ząbki – I etap prawie gotowy

Neptun Ząbki © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Już za miesiąc zakończony zostanie I etap budowy osiedla Neptun Ząbki. Budynek, usytuowany przy ulicy Powstańców 43 w podwarszawskich Ząbkach, oferuje 105 lokali z tarasami, balkonami lub własnymi ogródkami. Prawie wszystkie mieszkania znalazły już nabywców – w ten weekend, podczas dni otwartych, będą oni mogli skorzystać z porad architektów, dekoratorów wnętrz i doradców finansowych.
Neptun Ząbki powstaje przy ulicy Powstańców 43, na granicy mazowieckich lasów, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od centrum Warszawy.

W pierwszym etapie projektu wzniesiono trzy budynki mieszczące 105 lokali o powierzchni od 35 do 116 m2. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne kuchnie i salony, ustawne łazienki oraz oddzielne sypialnie z tarasem, dużym balkonem lub własnym ogródkiem.

fot. mat. prasowe

Osiedle Neptun Ząbki

Docelowo osiedle zaoferuje ok. 600 mieszkań


W projekcie zadbano o bezpieczeństwo: w standardzie mieszkań są kolorowe wideo-domofony, na parterach antywłamaniowe szyby, teren jest ogrodzony i chroniony. Wewnątrz osiedla znajdą się place zabaw dla dzieci w różnym wieku i zaprojektowany układ zieleni. W sąsiedztwie osiedla mieszkańcy mają do swojej dyspozycji pełną infrastrukturę miejską: szkoły, przedszkola, sklepy, restauracje i punkty usługowe. Oprócz tego w pobliżu znajduje się las – idealne miejsce do spędzania czasu na łonie natury.

fot. mat. prasowe

Neptun Ząbki

Już za miesiąc zakończy się pierwszy etap budowy osiedla, a mieszkańcy będą mogli wprowadzić się w lipcu


Realizacja projektu przebiega zgodnie z planem, za miesiąc zostanie zakończony pierwszy etap budowy, zaś mieszkańcy będą mogli się wprowadzać do swoich mieszkań już w lipcu.. W ten weekend Polnord organizuje dla nich dni otwarte, które obejmą m.in. porady architektów, dekoratorów wnętrz i doradców finansowych. Kolejny etap budowy inwestycji, w którym powstaje 107 lokali, zakończy się jesienią 2015 roku.

Neptun Ząbki to projekt Polnordu budowany w kilku etapach. Na 3-hektarowej działce w Ząbkach przy ul. Powstańców powstaje kompleks nowoczesnych budynków, w których swoje własne "M" znajdzie docelowo ok. 600 rodzin.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: