eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejny etap City Park w Łodzi już w sprzedaży

Kolejny etap City Park w Łodzi już w sprzedaży

2015-04-15 11:49

Kolejny etap City Park w Łodzi już w sprzedaży

City Park - Wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Polnord rusza ze sprzedażą kolejnych mieszkań powstających w ramach łódzkiej inwestycji City Park. Tym razem na rynek trafia 115 lokali o zróżnicowanych metrażach.
Inwestycja obejmuje kompleks sześciu budynków mieszkalnych zlokalizowanych w Łodzi, przy ulicy Żeligowskiego 43. Stąd już całkiem niedaleko do ścisłego centrum miasta oraz uczelni i punktów handlowych.

Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej Piotra Bilińskiego. Zgodnie z jego założeniami, inwestycja dostarczy na łódzki rynek mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Budynki City Park są zróżnicowane pod względem wysokości - liczą sobie od sześciu do trzynastu kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomową kondygnację podziemną, gdzie mieścić będzie się garaż.

W kolejnym etapie inwestycji zaplanowano powstanie lokali o powierzchni od 25 do 81 m2. Ich rozkłady mają być funkcjonalne, kuchnie oddzielne i widne, a balkony słoneczne. Mieszkańcy z parteru będą mogli korzystać z przydomowych ogródków.

Polnord zapewnia, że zadbał o wysoki standard projektu, dlatego m.in. City Park charakteryzują między innymi ponad 2-metrowe, pięciokomorowe okna. Zapewnione w standardzie wykończenie mieszkań ma dawać klientom realne korzyści finansowe. Mieszkania będą posiadały pomalowane tynki gipsowe, kamienne parapety, płytki na balkonach, biały osprzęt elektryczny, grzejniki, video-domofony i drzwi antywłamaniowe. Zastosowane nowoczesne technologie mają zapewniać izolację termiczną i akustyczną mieszkań.

fot. mat. prasowe

City Park - Wizualizacja 1

Projekt osiedla powstał w pracowni architektonicznej Piotra Bilińskiego.


Zakończenie powstającego budynku A3 planowane jest pod koniec 2016 roku.
- City Park to popularna wśród Łodzian inwestycja, w której sprzedaliśmy już 300 lokali. To jedna z najciekawszych ofert mieszkaniowych w mieście - doskonale zlokalizowana i zaprojektowana. Jestem przekonany, że nasza nowa oferta trafi w potrzeby najbardziej wymagających klientów, szukających komfortu za rozsądną cenę – mówi Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord S.A.

Budynki należące do kompleksu będą ogrodzone i całodobowo chronione. Na ich parterach znajdą się lokale usługowe. Wewnątrz osiedla zaplanowano zieleń, patio oraz bezpieczny plac zabaw. Lokalizacja City Parku (Polesie) umożliwia sprawne dotarcie do najważniejszych punktów miasta, w tym do: Akademii Medycznej, Uniwersytetu Łódzkiego, Aquaparku, Ogrodu Botanicznego, Manufaktury. Mieszkańcy nie muszą jednak korzystać z komunikacji miejskiej - by dostać się do centrum Łodzi wystarczy 15-minutowy spacer ulicami miasta.

fot. mat. prasowe

City Park - Wizualizacja 2

Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Żeligowskiego, w niedalekim sąsiedztwie ścisłego centrum miasta.


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: