eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Activ Investment buduje przy Banacha w Krakowie

Activ Investment buduje przy Banacha w Krakowie

2015-04-21 11:47

Activ Investment buduje przy Banacha w Krakowie

Wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Już wkrótce rozpoczną się prace przy realizacji najnowszej, krakowskiej inwestycji Activ Investment. Tym razem za lokalizację obrano okolice Górki Narodowej. Trzy nowe budynki mieszkalne, które powstaną przy ulicy Banacha, dostarczą na krakowski rynek 230 mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach.
Inwestycja przy Banacha nie jest pierwszym krakowskim przedsięwzięciem Activ Investment - spółka przez kilkanaście lat realizowała w Krakowie kompleks mieszkaniowy zlokalizowany przy ul. Okulickiego. W 9 etapach osiedla powstało łącznie ponad 1000 mieszkań. Budowa ostatniego budynku zakończy się najprawdopodobniej w końcu bieżącego roku, a już teraz do oferty dewelopera dołącza zupełnie nowa inwestycja, zlokalizowana w północnej części miasta, w rejonie Górki Narodowej.

Mieszkania w pierwszym etapie można już rezerwować


Nowa inwestycja Activ Investment docelowo będzie się składać z trzech pięciopiętrowych budynków, w których łącznie powstanie ponad 230 jasnych i przestronnych mieszkań. Inwestycja realizowana będzie etapami.

Budowa pierwszego budynku ruszy w III kwartale bieżącego roku, ale rezerwacja mieszkań jest już możliwa od 15 kwietnia.

W ofercie znajdą się zarówno mieszkania jednopokojowe od 25,71 m² oraz dwu i trzypokojowe od 46,56 do 55,70 m². Największe mieszkanie w pierwszym etapie inwestycji będzie miało powierzchnie 66,98 m².
- Mieszkania do 55 m², cieszą się największą popularnością wśród Klientów stąd decyzja o przewadze takich właśnie mieszkań – komentuje Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment. - Ceny lokali kształtować będą się na poziomie 4600 – 5500 zł/m2 z zaznaczeniem, iż pierwsze 30 mieszkań, nabyć będzie można w ofercie specjalnej – dodaje.

Lokalizacja z perspektywą


Inwestycja zlokalizowana jest w krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały. Ul. Banacha bezpośrednio połączona z ul. 29 listopada należy do jednych ze spokojniejszych.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Docelowo inwestycja ma objąć budowę 3 pięciopiętrowych budynków z 230 lokalami.


Północna części Krakowa znacząco zyskała na popularności z momentem pojawienia się planów miasta wobec jej lepszego skomunikowania z centrum, dzięki linii szybkiego tramwaju. Obecni i przyszli mieszkańcy Górki Narodowej pierwszym tramwajem pojadą już w 2018 roku, a od inwestycji Banacha dzielić go będzie zaledwie 250m.

Innym poważnym inwestycyjnym planem miasta w rejonie Górki Narodowej jest rozbudowywana właśnie droga S7 i planowana północna obwodnica Krakowa, jak również modernizacja al. 29 listopada na odcinku od ul. Opolskiej w kierunku Warszawy. Przebudowa zacznie się w 2016 roku i planowo ma potrwać 2 lata.

Co ważne – zakończenie inwestycji realizowanych przez miasto, niemalże zbiegnie się z zakończeniem budowy pierwszego etapu inwestycji Banacha w III kwartale 2017 roku. Dzięki temu nowi mieszkańcy inwestycji Banacha będą mogli już cieszyć się z udogodnień komunikacyjnych.

Zielone tereny


Północny rejon Krakowa ma jeszcze jedną dużą zaletę, o którą coraz trudniej w innych obszarach miasta. Tereny zielone. Krakowska Górka Narodowa i rozpościerająca się z niej panorama Krakowa sprawia, iż jest to jedno z bardziej docenianych miejsc przez spacerowiczów. Dodatkowo w odległości zaledwie 1,5 km od inwestycji znajduje się Park Leśny Witkowice ze szlakami rowerowymi ciągnącymi się przez całą dolinę Bibiczanki oraz pieszo-rowerowym szlakiem Twierdzy Kraków.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (3)

  • cziken1 / 2015-06-29 10:52:28

    Fajna niska zabudowa z zielenią i dobrą lokalizacją. Moim zdaniem bardzo trafiona inwestycja. Widzę, że zainteresowanie jest, więc mogę tylko mieć nadzieję na miłych sąsiadów. odpowiedz ] [ cytuj ]

  • cziken1 / 2015-06-29 10:52:45

    Fajna niska zabudowa z zielenią i dobrą lokalizacją. Moim zdaniem bardzo trafiona inwestycja. Widzę, że zainteresowanie jest, więc mogę tylko mieć nadzieję na miłych sąsiadów. odpowiedz ] [ cytuj ]

  • Ula22 / 2015-07-21 10:00:22

    To prawda genialna lokalizacja. Chyba każdy woli zieleń od szarych budynków za oknem. Miałam na oku inną inwestycje ale jak o tej usłyszałam zaczęłam się wahać i chyba postawię na banacha odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: