eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejne budynki wielorodzinne na Osiedlu Słonecznym w Brodowie

Kolejne budynki wielorodzinne na Osiedlu Słonecznym w Brodowie

2015-04-29 11:21

Kolejne budynki wielorodzinne na Osiedlu Słonecznym w Brodowie

Osiedle Słoneczne © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Osiedle Słoneczne w Brodowie to już nie tylko zabudowa bliźniacza i szeregowa. Ostatnio stanął tam budynek wielorodzinny, a jeszcze w tym roku pojawią się następne. To jednak nie koniec planów KM Building.
Pierwszy budynek powstały w ramach Osiedla Słonecznego w Brodowie przyjął swoich właścicieli już kilka lat temu. Od tego czasu wiele się zmieniło - inwestycja rozwija się w dynamicznym tempie i docelowo mają się na nią składać 102 domy.
– Na bieżąco poszerzamy naszą ofertę. Osiedle Słoneczne jest dość różnorodne, ponieważ znajdują się na nim zarówno domy wolnostojące, jak i w zabudowie bliźniaczej czy szeregowej. Co ważne, staramy się, aby funkcjonalnie i estetycznie wszystkie budynki się ze sobą komponowały. Dodatkowo, w związku z zapotrzebowaniem ze strony naszych klientów, postanowiliśmy wzbogacić osiedle o 4 budynki wielorodzinne – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Pierwszy budynek wielorodzinny został w tym roku oddany w ręce klientów. Kolejny, zgodnie z zapowiedzią KM Building, zostanie ukończony w lipcu, a dwa następne wraz z końcem bieżącego roku. W każdym z budynków wielorodzinnych powstaną cztery mieszania z odrębnym ogródkiem i miejscem parkingowym. Lokale dostępne są w dwóch wariantach różniących się wielkością przylegającego terenu zielonego. Pierwszy z nich to mieszkanie o metrażu 55 mkw. i ogródkiem o powierzchni 76 mkw. Drugi wariant występuje z większym ogrodem wynoszącym 228 mkw. Koszt mieszkania to 179 tys. zł, a w przypadku większego ogródka to 189 tys. zł. Lokale podzielone są na część parterową z wiatrołapem, toaletą i salonem z aneksem kuchennym oraz piętrową z korytarzem, dwoma pokojami, łazienką i strychem. Firma zachęca również do skorzystania z pakietu pod klucz, który umożliwia pełne wykończenie wnętrz zakupionego mieszkania.

fot. mat. prasowe

Zabudowa bliźniacza

Docelowo Osiedle Słoneczne w Brodowie będzie składać się ze 102 domów.


Budynki wielorodzinne to nie koniec obecnie realizowanych inwestycji. Jednocześnie pną się w górę kolejne etapy osiedla. KM Building w ramach IV i V etapu buduje 34 domy w zabudowie szeregowej o zróżnicowanych powierzchniach między 68 a 90 mkw. W ofercie znajdują się również domy w zabudowie bliźniaczej i wolnostojące jednorodzinne. Deweloper zapowiada zakończenie całego projektu na IV kwartał 2016 r. W planach jest także II etap projektu Osiedle Słoneczne, w którego skład wejdzie blisko 200 domów w zabudowie szeregowej, pawilon handlowy i część rekreacyjna z boiskiem i placem zabaw.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: