eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mieszkanie trzypokojowe od dewelopera - gdzie i za ile?

Mieszkanie trzypokojowe od dewelopera - gdzie i za ile?

2015-05-09 00:33

Mieszkanie trzypokojowe od dewelopera - gdzie i za ile?

Stacja Kazimierz © fot. mat. prasowe

Analitycy portalu nieruchomości Dompress.pl prześledzili ofertę firm deweloperskich w poszukiwaniu małych mieszkań trzypokojowych. Sprawdzili, jakie metraże mają najmniejsze budowane trójki, w których osiedlach są dostępne i ile kosztują.

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp


W każdym z naszych projektów można znaleźć kompaktowe mieszkanie trzypokojowe. Ich powierzchnia waha się od 50 do 60 mkw. Ceny różnią sie w zależności od miasta i lokalizacji, zaczynają się od 3900 zł/mkw.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska


Kompaktowe mieszkania trzypokojowe to w przypadku każdej naszej inwestycji ważna część oferty. Stawiamy przede wszystkim na funkcjonalność lokali o najmniejszym metrażu. Ceny uzależnione są od lokalizacji inwestycji. Na przykład w warszawskim projekcie przy ulicy Księżycowej mała trójka kosztuje w granicach 300 tys. zł. W tym projekcie oferujemy także większe mieszkania trzypokojowe, odpowiadające nowym wytycznym programu MdM dla rodzin z minimum trójką dzieci.

Tomasz Sznajder, wiceprezes zarządu Polnord


Mieszkania trzypokojowe o niewielkich metrażach mamy w każdej z naszych inwestycji w Warszawie, Trójmieście, Olsztynie, Łodzi i Szczecinie. W warszawskiej inwestycji Śródmieście Wilanów trzypokojowe mieszkania o metrażu od 48 mkw. oferujemy w cenie od 354,9 tys. zł. W osiedlu Neptun w podwarszawskich Ząbkach najmniejsze trzypokojowe mieszkania od 56 mkw. kosztują ok. 273 tys. zł.

W osiedlu Dwa Potoki w południowym Gdańsku, lokale trzypokojowe mają powierzchnię od 48 mkw. i kosztują poniżej 200 tys. zł. Z kolei w gdańskiej dzielnicy Ujeścisko, w projekcie Dwa Tarasy, mieszkania z trzema pokojami o metrażu 56 mkw. są dostępne w kwocie od 284,2 tys. zł. W projekcie Tęczowy Las w Olsztynie trójki o pow. 49-52 mkw. kosztują od 209,4 tys. zł.

fot. mat. prasowe

Stacja Kazimierz

W tej inwestycji wszystkie trzypokojowe mieszkania znalazły już nabywców.


Magdalena Rurarz, dyrektor działu sprzedaży i marketingu Victoria Dom


W warszawskim Osiedlu Classic najmniejsze mieszkania trzypokojowe, jakie obecnie oferujemy mają powierzchnię 44 mkw. Można je kupić w cenie od 260 tys. zł, od 5790 zł za mkw.

Katarzyna Żarska z firmy Marvipol


W warszawskiej inwestycji Central Park Ursynów najmniejsze mieszkania trzypokojowe o powierzchni 58 mkw. z balkonami są obecnie dostępne w cenie promocyjnej 6588 zł za mkw. W Rezydencji Arteco na stołecznym Żoliborzu najmniejsze dostępne obecnie mieszkanie trzypokojowe ma ok. 56 mkw.

Andrzej Przybek, dyrektor sprzedaży w Grupy Kapitałowej Euro Styl


Małe mieszkania trzypokojowe o metrażu do 55 mkw. oferujemy w Osiedlu Morskim, które mieści się na granicy gdyńskiej dzielnicy Pogórze i gminy Kosakowo, w pobliżu ulicy Pułkownika Dąbka. Inwestycję charakteryzuje nowoczesne budownictwo oraz wysokiej jakości wykonanie. Ceny małych trójek mieszczą się w przedziale od 260 591 do 292 179 zł, a ceny metra kw. kształtują się od 4975 do 5655 zł.

Bogatą ofertę niewielkich mieszkań trzypokojowych mamy również w osiedlu Nowy Horyzont i Osiedlu Cytrusowym, które sąsiadują ze sobą na obrzeżach gdańskich Łostowic, Kowal i Borkowa.

W inwestycji Nowy Horyzont lokal trzypokojowy można nabyć już od 219 079 zł, tj. za 4150 zł/mkw. Większa trójka, o metrażu ok. 55 mkw., kosztuje 4350 zł za mkw.
W Osiedlu Cytrusowym mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52 - 54 mkw. oferujemy w cenie od 220 880 do 232 175 zł.

Wojciech Stisz z Barc Warszawa


W warszawskim osiedlu Tarasy Dionizosa, położonym przy ul. Winorośli, mamy w sprzedaży mieszkania trzypokojowe o metrażu od 55 do 59 mkw. Najtańsza trójka kosztuje 309 tys. zł. Wszystkie mieszkania w tym projekcie można kupić z dopłatą do kredytu.

Alicja Dolińska, dyrektor działu marketingu i reklamy Dolcan


Trzypokojowe mieszkania kompaktowe mamy w sprzedaży inwestycji Ogrody Ochota II, która usytuowana jest w centrum Warszawy. W tym projekcie dostępne są lokale z trzema pokojami o powierzchni 50 - 55 mkw. Panujemy budowę kolejnego etapu osiedla.

W warszawskiej Białołęce również oferujmy mieszkania trzypokojowe o niewielkim metrażu - 56 mkw.w cenie od 355 tys. zł w formacie bezczynszowym.

W Częstochowie w Osiedlu Jordanowskim trzypokojowe, 53 metrowe mieszkanie jest dostępne za 230 tys. zł. Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach, z których pierwszy jest już ukończony.

Zuzanna Kordzi dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic


Popyt na tzw. mieszkania kompaktowe zaczął wzrastać 5-6 lat temu. Obecna, dobra sytuacja gospodarcza i niskie stopy procentowe sprawiają, że część osób poszukujących mieszkań trzypokojowych może pozwolić sobie na wygodniejsze lokale o pow. 70 mkw. zamiast np. 55 metrowych. Widać to po rosnącym zainteresowaniu trójkami o metrażu 70-80 mkw.

W tej chwili mieszkania trzypokojowe poniżej 60 mkw. mamy w inwestycji Hubertus w Warszawie i Wolne Miasto w Gdańsku. Stanowią one jednak tylko ok. 12 proc. oferty. Najmniejszy lokal z trzema pokojami w II etapie projektu Wolne Miasto ma 52 mkw. i kosztuje 262 tys. zł.

 

1 2

następna

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: