eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kwiatowa Równina: nowe mieszkania w Krakowie

Kwiatowa Równina: nowe mieszkania w Krakowie

2015-05-25 12:39

Kwiatowa Równina: nowe mieszkania w Krakowie

Kwiatowa Równina - Wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Przy ulicy Pękowickiej w Krakowie powstaje Kwiatowa Równina - nowa inwestycja mieszkaniowa Grupy Deweloperskiej Geo. Plany dewelopera zakładają, że w pierwszym etapie prac powstanie 68 mieszkań o zróżnicowanych metrażach.
Inwestycja Grupy Deweloperskiej Geo powstaje w niedalekim sąsiedztwie ulic Łokietka i Opolskiej, w odległości 6 km od Rynku Głównego i Starego Miasta. Pierwszy etap inwestycji zakłada powstanie dwóch trzypiętrowych, wyposażonych w windę, budynków wielorodzinnych. Obecnie deweloper rozpoczyna sprzedaż 68 mieszkań w obiektach C1 i C2, o powierzchniach od 27,79 m2 do 81,35 m2, liczących od 1 do 4 pokoi. Docelowo na terenie osiedla powstaną cztery budynki.

Każde mieszkanie ma balkon oraz daje możliwość wydzielenia lub otwarcia kuchni. Większość mieszkańców będzie mogła skorzystać z komórki lokatorskiej, istnieje również sposobność nabycia miejsca postojowego w podziemnym garażu wielostanowiskowym. Kompleks będzie ogrodzony i znajdzie się na nim plac zabaw.
Kwiatowa Równina to miejsce idealne dla osób, które cenią sobie spokój i prostotę. Mieszkania charakteryzują się funkcjonalnym układem pomieszczeń, dzięki czemu w części z nich można w bardzo łatwy sposób uzyskać dodatkowy pokój, bez konieczności przeprowadzania dużych zmian. Dodatkowo, w bliskim sąsiedztwie znajdują się placówki handlowe, np. Lidl czy Lewiatan – mówi Sławomir Sowicki, Kierownik działu Sprzedaży w Grupie Deweloperskiej Geo.

fot. mat. prasowe

Kwiatowa Równina - Wizualizacja 1

Docelowo w ramach inwestycji powstaną cztery budynki wielorodzinne.


Kwiatowa Równina została zaplanowana w taki sposób, aby mieszkanie mogli znaleźć w niej zarówno single poszukujący mniejszych metraży w malowniczej okolicy, ale położonej w bliskim sąsiedztwie centrum miasta, jak i rodziny z dziećmi rozglądające się już za docelowym lokum – dodaje Monika Sobczyńska, Specjalista ds. Marketingu w Grupie Deweloperskiej Geo.

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: