eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Robyg rozbudowuje Young City

Robyg rozbudowuje Young City

2015-07-07 10:38

Robyg rozbudowuje Young City

Young City w rozbudowie © fot. mat. prasowe

Warszawskie Young City będzie się rozrastać. Już w lipcu ROBYG rozpocznie prace przy siódmym i dziewiątym etapie inwestycji. Ich zakończenie zaplanowano na październik nadchodzącego roku. Tym razem na stołeczny rynek trafi kolejne 287 mieszkań. Plany dewelopera zakładają, że łącznie w ramach osiedla powstanie nawet 3000 mieszkań. 600 z nich już zostało oddanych do użytkowania.
Young City to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, który powstaje w niedalekim sąsiedztwie planowanej stacji metra na Bemowie. Plany dewelopera zakładają powstanie około 3000 lokali o powierzchniach od 30 mkw. do ok. 93 mkw. Dodatkowo projekt przewiduje również powstanie terenów zielonych, placów zabaw oraz lokali o przeznaczeniu handlowym. Ukłonem w stronę młodych, ceniących sobie innowacje, mieszkańców jest objęcie inwestycji dostępem do Wi-Fi.

Wszystkie z etapów ROBYG Young City, które znajdują się obecnie w sprzedaży, uzyskały już pozwolenie na budowę. Mieszkania w inwestycjach ROBYG oferowane są w standardzie SMART HOUSE, czyli inteligentny dom. To innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które mają gwarantować bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort mieszkania.

Zaawansowane systemy obejmujące czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące pozwolą mają nie tylko pozwalań na zdalne programowanie i kontrolę domowych sprzętów, ale również przyczyniać się do oszczędności. Dodatkowo w oknach i drzwiach zastosowano ostrzegawczy system bezpieczeństwa.
„Grupa ROBYG wprowadza do sprzedaży kolejną pulę mieszkań w ramach inwestycji Young City na Warszawskim Bemowie. Jest to odpowiedź na ogromne zainteresowanie oferowanymi przez spółkę lokalami, charakteryzującymi się konkurencyjną relacją ceny do jakości, kompleksowym i estetycznym projektowaniem przestrzeni, atrakcyjną lokalizacją oraz świadomym i zrównoważonym kształtowaniem przestrzeni miejskiej. Grupa ROBYG zgodnie z założoną strategią systematycznie uzupełnia bank ziemi w Warszawie i Gdańsku oraz nieustannie wzbogaca ofertę dostępnych lokali w oparciu o najnowsze trendy na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz potrzeby klientów.

Kolejne inwestycje planowane są także na Bemowie, o czym świadczy podpisanie umowy przedwstępnej nabycia trzech działek o łącznej powierzchni ponad 81 tys. mkw., które pozwolą na wybudowanie ok. 1650 lokali mieszkalnych i komercyjnych. Należy podkreślić, że – po rozszerzeniu banku ziemi na Bemowie – w ramach miasteczka ROBYG Young City powstanie kompleks liczący około 3000 lokali. Grupa ROBYG zakłada, że mieszkania dostępne w ramach 7 i 9 etapu inwestycji Young City będą równie popularne, jak te poprzednio oferowane w wymienionej lokalizacji i szybko znajdą swoich nabywców, a nowe inwestycje przyczynią się do dalszego rozwoju Bemowa” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Young City w rozbudowie

Plany zakładają, że prace przy kolejnych etapach inwestycji Young City rozpoczną się już w lipcu


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (3)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: