eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Lake Park na Służewcu już w przedsprzedaży

Osiedle Lake Park na Służewcu już w przedsprzedaży

2015-09-15 12:29

Osiedle Lake Park na Służewcu już w przedsprzedaży

Lake Park - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na warszawskim Służewcu, w pobliżu biurowego zagłębia Mokotowa i Galerii Mokotów powstaje nowoczesne osiedle Lake Park. Inwestycja realizowana jest przez firmę Marvipol i ma do zaoferowania nie tylko mieszkania, ale i strefy rekreacyjne usytuowane nad jeziorem. Miejsce dla siebie znajdą tu zwolennicy jogi, spacerów, biegania czy fitnessu.
Na terenie Lake Park Apartments powstaną niespotykane dotychczas strefy rekreacyjne, jezioro, ścieżki spacerowe, prywatna plaża i liczne miejsca odpoczynku.

Enklawa 5 budynków wchodzących w skład Lake Park Apartments zlokalizowana jest wokół dużego jeziora. Apartamenty posiadają własne ogródki i tarasy, z których roztacza się widok na otaczającą zieleń i jezioro. Na terenie inwestycji znajdzie się wiele miejsc rekreacji dla przyszłych mieszkańców: zlokalizowane wzdłuż jeziora ścieżki spacerowe i do joggingu, specjalnie wydzielona strefa do jogi i do gry w bule, klub fitness. Mieszkańcy będą mogli cieszyć się też prywatną plażą zlokalizowaną tuz przy jeziorze, własną stacją Veturillo i miejscem do grillowania. Projektując Lake Park Apartments nie zapomniano o najmłodszych. Na terenie osiedla przewidziane są dwa place zabaw, prywatne przedszkole i liczne tereny zielone. Dodatkowo, podziemny ruch kołowy daje mieszkańcom dużą ilość zielonej przestrzeni, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo dla dzieci.

Drewniane pomosty, wyłożone drewnem tarasy, przestronne okna i najwyższej jakości materiały to tylko niektóre z zalet osiedla. Całe osiedle jest strzeżone i monitorowane ze strefą kontrolowanego dostępu i możliwością zakupu systemu inteligentne mieszkanie. Bardzo wysoki standard inwestycji podkreślony został dodatkowo eleganckimi wykończeniami klatek schodowych, prywatną całodobową recepcją i nowoczesnym zagospodarowaniem zieleni.

Na terenie osiedla zlokalizowane będą liczne lokale usługowe, w tym kawiarnie i specjalne place restauracyjne.

fot. mat. prasowe

Lake Park - wizualizacja

Na terenie Lake Park Apartments powstanie między innymi strefa jogi oraz ścieżki spacerowe i do joggingu


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: