eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Unidevelopment buduje Osiedle Gama

Unidevelopment buduje Osiedle Gama

2015-11-12 14:08

Unidevelopment buduje Osiedle Gama

Osiedle Gama z zewnątrz © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na warszawskim Targówku powstaje kolejna inwestycja mieszkaniowa. Na działce zlokalizowanej przy ulicy Kondratowicza, Unidevelopment S.A. właśnie rozpoczął prace przy budowie Osiedla Gama. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 127 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Projekt budynku powstał w pracowni JEMS Architekci. W odległości 150 metrów od inwestycji planowana jest stacja II linii metra.
Osiedle Gama wyrośnie w samym sercu warszawskiego Targówka - przy ulicy Kondratowicza 37. Budynek ma wyróżniać się kameralnym charakterem oraz stonowaną stylistyką. Wejście do części mieszkalnej prowadzić będzie przez przestronne hall. Nie są to jednak jedyne udogodnienia, jakie Unidevelopment S.A. zaproponuje mieszkańcom. Plany zakładają m.in. objęte monitoringiem pomieszczenie do przechowywania i serwisowania rowerów, a także wewnętrzne patio.

Inwestycja dostarczy na stołeczny rynek 127 mieszkań o powierzchniach od 30 do 94 m2. Ceny rozpoczynają się od 6 940 zł za m2. W podziemiach budynku usytuowany będzie garaż, w którym znajdzie się miejsce dla 205 aut.
„Gama jest propozycją skierowaną szczególnie do klientów poszukujących dużego komfortu mieszkania. W ofercie, którą wprowadziliśmy na rynek, odpowiednie lokale mogą znaleźć dla siebie zarówno single czy pary, jak i rodziny z dziećmi, które cenią połączenie kameralnego charakteru inwestycji z korzyściami płynącymi z życia w rozwiniętej części miasta. W Warszawie jest coraz mniej lokalizacji, które pozwalają na realizację projektów spełniających takie oczekiwania. Gama będzie osiedlem, które pod kątem atrakcyjnego położenia i dostępu do infrastruktury wyróżni się spośród okolicznych inwestycji. Wierzę, że ta oferta zostanie doceniona przez klientów, dla których wygoda ma znaczenie.” - mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Zarządu Unidevelopment S.A.

Autobusy i tramwaje, a w przyszłości również metro


Nazwa inwestycji symbolizuje miedzy innymi szerokie możliwości, jakie na co dzień stwarza lokalizacja. Jest tu m.in. łatwy dostęp do wielu połączeń komunikacji miejskiej. Niemal na wyciągniecie ręki są przystanki autobusowe, a nieco dalej - przy ul. Rembielińskiej - również tramwajowe. W odległości 150 m od budynku, przy Urzędzie Dzielnicy Targówek, planowana jest stacja II linii metra. Samochodem można łatwo przedostać się stąd do najważniejszych warszawskich arterii, łączących tę część miasta z innymi dzielnicami i trasami wylotowymi ze stolicy.

fot. mat. prasowe

Osiedle Gama wewnątrz

Wejście do części mieszkalnej prowadzić będzie przez przestronny hall.


Równie ważna będzie dostępność wielu usług potrzebnych w codziennym życiu. Dla rodzin z dziećmi istotnym elementem okażą się zapewne okoliczne przedszkola i szkoły. W razie potrzeby w pobliżu znajdują się również placówki medyczne, banki oraz wiele punktów usługowo-handlowych. Są tu także: Urząd Dzielnicy Targówek, Mazowiecki Szpital Bródnowski, czy posterunek Policji. Po przeciwległej stronie ulicy Kondratowicza, rozciąga się Park Bródnowski, który idealnie nadaje się do odpoczynku na świeżym powietrzu. Znajdują się w nim place zabaw, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz ścieżki rowerowe. W parku odbywa się też wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Osoby preferujące dłuższe spacery lub wycieczki rowerowe do swojej dyspozycji będą miały położony niedaleko Lasek Bródnowski.

Lokalizacja dogodna dla przedsiębiorców


Planowana, łączna powierzchnia lokali usługowych znajdujących się na parterze i na pierwszym piętrze budynku wyniesie 4 tys. m2. Osiedle Gama będzie bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki dogodnej lokalizacji w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej i dużym potencjałem klientów.

Unidevelopment S.A. planuje przekazanie klientom lokali na Osiedlu Gama w I kwartale 2017 roku. Więcej informacji o ofercie można uzyskać na stronie www.osiedlegama.pl oraz w biurze sprzedaży przy ul. Kondratowicza 37. Generalnym wykonawcą rozpoczętej właśnie inwestycji jest Unibep S.A.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • karolinka / 2015-11-16 12:50:08

    Osiedle niezłe ale do kiedy nie będzie tam metra raczej mało atrakcyjne, nie ma obecnie żadnej pewności że dotychczasowe plany rząd będzie realizował. Dlatego nawet nie brałam pod uwagę takich lokalizacji, Bliska Wola póki co jest bezpieczniejsza pod względem dojazdu do centrum. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: