eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rynek pierwotny: wiosenne promocje od deweloperów

Rynek pierwotny: wiosenne promocje od deweloperów

2016-03-20 00:35

Rynek pierwotny: wiosenne promocje od deweloperów

Apartamenty Marymont, Matexi Polska © fot. mat. prasowe

Czy deweloperzy przygotowują wiosenne promocje? Czym będą zachęcać do zakupu mieszkań? W których inwestycjach znajdziemy bonusy? Sondę przeprowadził portal nieruchomości Dompress.pl.

Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp


LC Corp realizuje aktualnie 20 inwestycji mieszkaniowych w pięciu miastach Polski – Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i Łodzi. Akcje promocyjne organizowane są cyklicznie, obejmują wybraną grupę mieszkań i zazwyczaj oferują niższą stawkę za metr kwadratowy lub elastyczny harmonogram wpłat.

Warto zaznaczyć, że nasza strategia zakłada budowę lokali mieszkalnych w segmencie popularnym, w jak najlepszej relacji jakości do ceny. Każdy projekt jest dokładnie analizowany, m.in. pod kątem dopasowania oferty do potrzeb konkretnej lokalizacji. Duży nacisk kładziemy także na funkcjonalność i atrakcyjne układy mieszkań. Konsekwencja w realizacji tych założeń sprawia, że nie mamy trudności, żeby przekonać klientów do naszej oferty.

Wioletta Kleniewska, dyrektor marketingu i sprzedaży w Polnord


W projekcie 2 Potoki w Gdańsku obowiązuje specjalna wiosenna promocja cenowa, w ramach której mieszkania można nabyć w cenie 3990 zł za metr kwadratowy, a część z lokali w tej kwocie jest już wykończona pod klucz. Wszystkie mieszkania można kupić z dofinansowaniem w programie MdM, bez konieczności wnoszenia wkładu własnego, który w całości pokrywa rządowa dopłata. Promocyjne ceny proponujemy również w gotowym projekcie Brama Sopocka. Specjalną ofertę szykujemy na trójmiejskie i warszawskie targi nieruchomości. Obniżymy ceny mieszkań, zaproponujemy rabaty na wykończenie pod klucz oraz specjalną ofertę kredytową wraz z naszym partnerem – Domem Kredytowym Notus.

Zuzanna Kordzi, dyrektor ds. handlowych w ECO-Classic


Staramy się, żeby nasza oferta zawsze była atrakcyjna dla klientów, prowadzimy cykliczne akcje promocyjne dostosowane do aktualnej sytuacji w inwestycjach, np. na ostatnie mieszkania w budynku. Poza promocjami cenowymi zachęcamy klientów do wyboru mieszkań w naszych inwestycjach oferując dodatkowe usługi. W przypadku warszawskiego projektu Hubertus są to np. usługi Concierge. Zauważyliśmy również rosnące zainteresowanie ofertą wykończenia mieszkań pod klucz, dlatego w gdańskiej inwestycji Wolne Miasto proponujemy nabywcom wykończenie mieszkań w przystępnych cenach. Zawsze jesteśmy też otwarci na indywidualne negocjacje, szczególnie w przypadku, kiedy kupujący decydują się na kolejne mieszkania czy trafiają do nas z polecenia naszych klientów.

Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Home Invest


Proponujemy klientom promocje cenowe i na pewno przygotujemy też specjalną ofertę na wiosnę. W zależności od inwestycji będziemy oferować rabaty na mieszkania lub miejsca postojowe. Na upusty mogą liczyć klienci kupujący mieszkania w inwestycji Krasińskiego 58 na Żoliborzu i Na Sokratesa na Bielanach w Warszawie. W przypadku naszej nowej inwestycji Monte Verdi, realizowanej w warszawskiej dzielnicy Włochy, największym magnesem jest oferta mieszkań objętych programem MdM.

Małgorzata Ostrowska, członek zarządu oraz dyrektor pionu marketingu i sprzedaży w J.W. Construction Holding S.A.


W każdej realizowanej przez nas inwestycji proponujemy klientom bardzo atrakcyjne promocje. Osobom, które zdecydują się na zakup mieszkania w osiedlu Zielona Dolina w Warszawie oferujemy mieszkanie jednopokojowe w cenie od 160 tys. zł, natomiast chcącym zamieszkać w osiedlu Bliska Wola możemy zaproponować apartament z wykończeniem w kwocie od 239 tys. zł. Warto również wspomnieć o osiedlu Villa Campina zlokalizowanym w pobliżu Kampinoskiego Parku Krajobrazowego, które zostało objęte programem Mieszkanie dla młodych. Dzięki rządowemu dofinansowaniu można w nim nabyć dom w cenie od 399 tys. zł.

Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska


Jeśli chodzi o propozycje wiosenne, koncentrujemy się przede wszystkim na rozszerzaniu oferty o nowe, warszawskie projekty. Do sprzedaży trafiły właśnie mieszkania w inwestycji Apartamenty Marymont przy ulicy Lektykarskiej, a niebawem wprowadzimy do oferty również inwestycję Człuchowska Bemowo.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Marymont, Matexi Polska

Mieszkania w ramach inwestycji Apartamenty Marymont są już w sprzedaży

 

1 2

następna

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • mokka3 / 2016-03-22 11:05:24

    Fajnie się załapać na taką promocję jak w Villa Campina, zazdroszczę tym którzy mają tam zamieszkać, nie myślę jeszcze o domu, bardziej o niedużym mieszkaniu odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.