eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Archicom rozbudowuje Słoneczne Stabłowice

Archicom rozbudowuje Słoneczne Stabłowice

2016-08-03 11:59

Archicom rozbudowuje Słoneczne Stabłowice

Słoneczne Stabłowice - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Wrocławska inwestycja Archicomu - Słoneczne Stabłowice - już wkrótce się powiększy. Deweloper wprowadził właśnie do sprzedaży kolejny etap tej inwestycji. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 76 mieszkań zlokalizowanych w trzech nowych budynkach powstających w pierwszej linii od przepływającej w pobliżu Bystrzycy.
Położenie inwestycji wzdłuż biegu rzeki to gwarancja atrakcyjnego widoku na okoliczne zielone tereny, które objęte są ochroną w ramach program Natura 2000. W projekcie nie zabrakło miejsca dla przestronnych balkonów oraz przydomowych ogródków. Przyszli mieszkańcy Słonecznych Stabłowic będą mogli korzystać również z fitness ze strefą klubową oraz zadrzewionego skweru.

Kompleksowa wizja urbanistyczna zakłada także stworzenie przestrzeni służących sąsiedzkim integracjom na świeżym powietrzu. Plany przewidują też zagospodarowanie ścieżki rekreacyjnej nawiązującej do naturalnego biegu Bystrzycy. Wzdłuż rzeki, w pobliskim sąsiedztwie Lasku Stabłowickiego, powstanie strefa do grillowania oraz dodatkowy plac zabaw.
- To pierwszy tak kompleksowy projekt w zachodniej części Wrocławia. Inwestycja łączy niepowtarzalną lokalizację przy rzece z funkcjonalnymi układami mieszkań o powierzchni do 75 mkw. Mieszkańcy stabłowickiego „waterfrontu” mogą także liczyć na niczym niezakłócone widoki na zieleń i Bystrzycę – komentuje Dorota Jarodzka-Śródka, Prezes Archicom S.A.

Teren osiedla będzie chroniony i częściowo ogrodzony. Osiedle Archicomu to obecnie najlepiej wyposażona w wartości dodatkowe propozycja mieszkaniowa w zachodnim Wrocławiu. Dzięki temu Słoneczne Stabłowice, to jedna z najpopularniejszych inwestycji Archicomu. W wybudowanych etapach osiedla ok. 300 osób znalazło swoje własne M.
– Konsekwentnie rozszerzamy ofertę naszego osiedla społecznego w zachodnim Wrocławiu. Klienci doceniają przede wszystkim kompleksowość Słonecznych Stabłowic i funkcjonalne układy mieszkań na osiedlu. Zastosowanie sprawdzonych na innych osiedlach społecznych rozwiązań pozwala nam liczyć na równie duże zainteresowanie ze strony klientów co w przypadku Czterech Pór Roku czy Olimpii Port - mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A.

Archicom wprowadza do oferty Słonecznych Stabłowic 76 mieszkań o sprawdzonych układach dwu, trzy i cztero-pokojowych. Powierzchnia dostępnych lokali zaczyna się od 37 do nawet 75 mkw. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, a na wyższych kondygnacjach tarasy i rozległe balkony. Ceny zaczynają się od bardzo atrakcyjnego poziomu 5 200 zł za m kw. Większość mieszkań w nowym etapie osiedla może liczyć na gwarantowaną dopłatę rządową. Klienci będą mogli wprowadzić się na osiedle już w na początku 2018 r. Do osiedla dojedziemy wyremontowaną przez Archicom ul. Jodłowicką. Klienci mogą również korzystać z pełnego zaplecza infrastrukturalnego dzielnicy – w pobliżu Słonecznych Stabłowic znajdują się wszystko co potrzebne na co dzień – dobrze wyposażone sklepy, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła, czy apteka. Sprawny dojazd do centrum zapewnia sieć połączeń MPK i szybki dojazd do głównych arterii miasta.
- Systematycznie poszerzamy naszą ofertę we wszystkich segmentach rynku. Chcąc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu ze strony klientów i rosnącej sprzedaży, celem Zarządu jest wprowadzenie do oferty około 1.500 mieszkań do końca roku. – mówi Rafał Jarodzki, Wiceprezes Archicom S.A.

fot. mat. prasowe

Słoneczne Stabłowice - wizualizacja

Na terenie osiedla powstaną kolejne trzy budynki, a w nich 76 mieszkań.


Deweloper obecnie oferuje ok. 500 mieszkań dostępnych z dopłatami rządowymi dla szukających swojego pierwszego mieszkania.

Zainteresowani ofertą na osiedlach Słoneczne Stabłowice, Młodnik, Księżno, Na Ustroniu – mogą jeszcze skorzystać z promocyjnej oferty dewelopera i do zakupionego mieszkania odebrać sprzęt AGD o wartości do 5 000 zł w prezencie.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: