eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mieszkanie dla młodych w Ursusie. Prawie 100 nowych mieszkań od Robyg

Mieszkanie dla młodych w Ursusie. Prawie 100 nowych mieszkań od Robyg

2016-09-09 10:17

Mieszkanie dla młodych w Ursusie. Prawie 100 nowych mieszkań od Robyg

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Dobre wiadomości dla poszukujących kwalifikującego się do programu MdM mieszkania w Warszawie. Robyg wprowadził właśnie do sprzedaży kolejny etap Stacji Nowy Ursus. Zainteresowani mogą wybierać spośród 98 lokali o metrażach od 29 m2 do 75 m2. Cena metra kwadratowego została ustalona na poziomie 5.899 zł.
Jeśli ktoś nie jest przekonany do Ursusa, powinien zwrócić uwagę na dobre połączenie komunikacyjne z centrum Warszawy, a także komfort, jaki może dać mieszkanie w dość zacisznej okolicy.

Atutem inwestycji jest bez wątpienia sprawny dojazd do obwodnicy oraz niedalekie sąsiedztwo przystanku autobusowego oraz stacji PKP. W pobliżu znajdują się również liczne tereny rekreacyjne, w tym park Czechowicki i Staw Koziorożca, a także szkoły oraz szeroki wachlarz punktów usługowych.
„Niesłabnące zainteresowanie Ursusem oraz mieszkaniami kwalifikującymi się do programu MdM sprawiły, że uruchamiamy sprzedaż kolejnego etapu Stacji Nowy Ursus. Nasza propozycja skierowana przede wszystkim do młodych osób, które marzą o zakupie własnego mieszkania, ale mają niewysoki budżet. Ceny lokali w Stacji Nowy Ursus są niezwykle atrakcyjne – biorąc pod uwagę średni koszt metra kwadratowego w Warszawie. Nasza oferta w Ursusie w pełni kwalifikuje się do rządowego programu MdM. Inwestycja została tak zaplanowana, żeby nasi klienci mogli skorzystać z ostatniej odsłony programu, który kończy się w 2018 roku. Ursus to niezwykle dynamiczna dzielnica, która w zawrotnym tempie zmienia swoje oblicze. Za sprawą rewitalizacji tkanki miejskiej staje się atrakcyjnym miejscem zamieszkania, które za sprawą rozbudowanej sieci kolejowej jest doskonale skomunikowana ze Śródmieściem Warszawy’’ – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja

Wszystkie mieszkania kwalifikują się do objęcia dopłatami rządowego programu Mieszkanie dla młodych


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: