eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Stacja Kazimierz z nowymi mieszkaniami

Stacja Kazimierz z nowymi mieszkaniami

2016-10-21 10:42

Stacja Kazimierz z nowymi mieszkaniami

Stacja Kazimierz nocą © fot. mat. prasowe

Zlokalizowana na warszawskiej Woli Stacja Kazimierz będzie się rozrastać. Do sprzedaży trafiły właśnie kolejne mieszkania budowane w ramach III etapu inwestycji Grupy Waryński i Polnord. Tym razem mieszkańcy mogą wybierać spośród 173 lokali o zróżnicowanych powierzchniach. Ceny rozpoczynają się od 7325 zł/m kw. Planowane zakończenie budowy to II kwartał 2018 r.
Plany dotyczące nowego etapu inwestycji zakładają powstanie dwóch modernistycznych, 9-kondygnacyjnych budynków o zróżnicowanej wysokości, a w nich 173 lokali o powierzchniach 29-128 m kw. Klienci mogą kupić zarówno kompaktowe kawalerki, jak i przestronne 5-pokojowe lokale. Dodatkowo w tej fazie inwestycji powstaje również unikalne mieszkanie z antresolami.

Przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z podziemnej hali garażowej ze 176 miejscami parkingowymi, w tym również miejscami na nowoczesnych platformach typu Klaus. Do ich dyspozycji oddane zostaną także boksy i komórki lokatorskie. W budynkach znajdą się wózkownie i rowerownie, a lokale będą posiadać loggię, balkon, taras lub ogródek na parterze. Zrealizowane przy I i II etapie inwestycji zewnętrzna siłownia oraz klub sąsiedzki zapewnią możliwość aktywnego spędzania czasu, o bezpieczeństwo zadba zaś całodobowy monitoring.

fot. mat. prasowe

Stacja Kazimierz nocą

W nowym etapie inwestycji powstaną 173 mieszkania


Docelowo, w ramach całego projektu przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m kw. Architektura Stacji Kazimierz oddaje złożony charakter warszawskiej Woli, która, niegdyś industrialna, dziś staje się kontynuacją rozwiniętego biznesowo Śródmieścia. W jej nowoczesny klimat idealnie wpisują się starannie wykończone, modernistyczne budynki o tarasowej budowie sięgającej od 1 do 9 kondygnacji, w detalach nawiązujące do architektury przemysłowej. Białą elewację z ciemnoszarymi detalami integrują elementy w kolorze drewna oraz wykończenia z ciemnego metalu.
– Przygotowując trzeci i czwarty budynek osiedla jak zawsze staraliśmy się sprostać zróżnicowanym oczekiwaniom Klientów i dostarczyć komfortowe, wysoce funkcjonalne rozwiązania, za które mieszkańcy docenili Stację Kazimierz. Nie zabrakło udogodnień dla rodzin z dziećmi czy też osób aktywnych fizycznie. Liczymy, że nowy etap inwestycji wpisze się w gusta Klientów tak jak etapy wcześniejsze, w których dostępne są już ostatnie lokale – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord S.A.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: