eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Mieszkania od Dom Development. Osiedle Premium i Moderna w rozbudowie

Mieszkania od Dom Development. Osiedle Premium i Moderna w rozbudowie

2016-11-09 11:02

Mieszkania od Dom Development. Osiedle Premium i Moderna w rozbudowie

Osiedle Premium © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Na Bemowie i Targówku powstają nowe mieszkania. Dom Development S.A. poinformował o rozpoczęciu prac nad trzecim etapem Osiedla Premium (Bemowo) oraz czwartym etapem Osiedla Moderna. W efekcie tych inwestycji na warszawski rynek trafią 323 lokale. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planami dewelopera, nowe budynki będą gotowe w maju 2018 roku.

OSIEDLE PREMIUM


Jak zapewnia Dom Development, zlokalizowane przy ulicy gen. T. Pełczyńskiego Osiedle Premium harmonijnie wkomponuje się w już istniejące budynki i zieleń. W III etapie inwestycji powstanie jeden budynek, a w nim 134 mieszkania o zróżnicowanych metrażach. W ofercie znajdują się zarówno kompaktowe 33-metrowe lokale, jak i czteropokojowe mieszkania o powierzchni przekraczającej 120 mkw. Do każdego z nich przynależeć będzie loggia, balkon lub taras, a w przypadku parteru - przydomowy ogródek. Ceny rozpoczynają się od 7150 zł za mkw. Dodatkowo przyszli lokatorzy będą mogli zakupić miejsce parkingowe w cenie 29000 zł lub 37000 zł, jeżeli zależeć im będzie na schowku. Deweloper nie zapomniał również o najmłodszych mieszkańcach, dla których przewidziano bezpieczny plac zabaw.

Zaletami osiedla ma być nie tylko otaczająca zieleń i bliskość bemowskiego ratusza, ale również dobrze rozwinięta infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki E5, 10, 26, 28, N42, N45, 105, 109, 122, 149, 154 oraz 189. Mieszkańcy nie powinni także narzekać na brak punktów handlowo-usługowych, lokali gastronomicznych, czy obiektów sportowo-rekreacyjne. Warto również przypomnieć, że w 2023 roku planowane jest uruchomienie II linii metra, która ma przebiegać w niedalekiej odległości od inwestycji.

OSIEDLE MODERNA


Projekt osiedla powstał w pracowni mąka.sojka.architekci. Projektanci mieli dołożyć wszelkich starań, aby inwestycja,w ramach której powstanie aż 750 mieszkań, pozostawała w zgodzie z najnowszymi trendami.

Nowy etap Osiedla Moderna dostarczy na warszawski rynek 189 mieszkań zlokalizowanych w 5-piętrowych budynkach. Najmniejsze z nich będzie sobie liczyć 31 mkw., największe - 115 mkw. Każde będzie wyposażone w loggię, balkon lub taras, a lokale na parterze będą posiadały przydomowe ogródki w cenie mieszkania.

Ceny za mkw. kształtują się od 6820 do 7700 zł. Dla mieszkańców czwartego etapu Osiedla Moderna przewidziano 200 miejsc garażowych. Cena miejsca standardowego to 29000 zł, a miejsca ze schowkiem: 34000 zł. Dla najmłodszych zaprojektowano bezpieczny i funkcjonalny plac zabaw.

fot. mat. prasowe

Osiedle Moderna

W IV etapie Osiedla Moderna powstanie 189 mieszkań


Osiedle Moderna będzie sąsiadować z Lasem Bródnowskim, zrewitalizowanym Kanałem Bródnowskim i osiedlem domów jednorodzinnych. Wyjątkową lokalizację inwestycji wyróżnia także dobrze rozwinięta infrastruktura miejska. Szybki dojazd do centrum Warszawy gwarantują nowoczesne i zmodernizowane drogi oraz doskonała komunikacja miejska (przystanek linii E7, N11, 112, 120, 126, 527, 732). W bliskim sąsiedztwie osiedla (900m) planowana jest również stacja

L. Kondratowicza II linii metra. W najbliższej okolicy znajdują się także galerie handlowe, punkty usługowe, restauracje oraz liczne szkoły i przedszkola, a także obiekty sportowo-rekreacyjne.

OFERTA POD KLUCZ


Przyszli mieszkańcy nowo budowanych etapów osiedli Moderna i Premium mają możliwość zakupu mieszkań w stanie deweloperskim lub skorzystania z 4 pakietów wykończeniowych („Dom”, „Dom Plus” „Komfort” oraz „Komfort Plus”), w zależności od preferencji i możliwości finansowych. Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.
Osiedle Premium i Osiedle Moderna to projekty, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Obie inwestycje, realizowane na terenie dynamicznie rozwijających się części Warszawy, wyróżnia wysoka jakość wykończenia, atrakcyjna lokalizacja w pobliżu terenów zielonych i bardzo dobrze rozwiniętej infrastruktury miejskiej, w tym komunikacyjnej. Mamy nadzieję, że etapy, które zostały właśnie wprowadzone do sprzedaży spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów - mówi Jarosław Szanajca, Prezes Zarządu Dom Development SA.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: