eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Stacja Nowy Ursus: III etap już z pozwoleniem na budowę

Stacja Nowy Ursus: III etap już z pozwoleniem na budowę

2017-03-13 10:23

Stacja Nowy Ursus: III etap już z pozwoleniem na budowę

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa ROBYG otrzymała właśnie pozwolenie na budowę w ramach trzeciego etapu inwestycji Stacja Nowy Ursus przy ul. Posag 7 Panien 10. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 245 lokali o powierzchniach od 25 m2 do 90 m2. Z punktu widzenia przyszłych mieszkańców istotną cechą osiedla jest wyposażenie mieszkań w technologię Smart House, która pozwala na zdalne sterowanie domową elektroniką.
Trzeci etap inwestycji Stacja Nowy Ursus zakłada powstanie 245 mieszkań o metrażach od 25 do 90 m2. Lokale będą wyposażone w innowacyjną technologię Smart House, co oznacza możliwość zdalnego sterowania i programowania znajdujących się w nich sprzętów elektronicznych. W ramach osiedla powstaną również lokale handlowe, dzięki czemu zaplecze infrastrukturalne będzie dostępne zaledwie na wyciągnięcie ręki. W pobliżu osiedla znajdują się również parki, a także placówki edukacyjne i sportowo-rekreacyjne. Co istotne, budowane mieszkania kwalifikują się do objęcia dopłatami w ramach rządowego programu Mieszkanie dla młodych.

Stacja Nowy Ursus położona jest w niedalekim sąsiedztwie stacji kolejki SKM, a to oznacza, że podróż do Śródmieścia potrwa zaledwie 12 minut. Ze względu na pobliską obwodnicę kłopotów nie powinien sprawiać również szybki wyjazd w Warszawy.
„Rok 2016 okazał się rekordowy dla deweloperów pod względem wyników sprzedaży. Z obserwacji spółki wynika, że popyt na mieszkania na polskim rynku pierwotnym nadal pozostaje na stosunkowo wysokim poziomie, dlatego Grupa sukcesywnie wprowadza do portfolio kolejne etapy inwestycji. Na osiedlu Stacja Nowy Ursus dostępnych jest obecnie ok. 300 lokali, natomiast w całej ofercie ROBYG jest ponad 2 200 lokali w wieloetapowych osiedlach. Ponadto spółka dysponuje bankiem ziemi w Warszawie i Gdańsku wystarczającym na realizację ponad 14 000 lokali, z czego w trakcie budowie jest ok. 3 000 mieszkań” – mówi Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Stacja Nowy Ursus - wizualizacja

Na osiedlu Stacja Nowy Ursus dostępnych jest obecnie ok. 300 lokali


ROBYG prowadzi w Warszawie 8 inwestycji w dzielnicach: Bemowo, Mokotów, Ursus, Wilanów, Wola, Żoliborz, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – na Pradze Południe, Białołęce i Ursynowie.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: