eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Mokotów nad Skarpą jeszcze większe

Apartamenty Mokotów nad Skarpą jeszcze większe

2017-06-09 11:25

Apartamenty Mokotów nad Skarpą jeszcze większe

Apartamenty Mokotów nad Skarpą - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Mokotów, aleja Wilanowska. To właśnie pod tym adresem powstaje jeden z najnowszych projektów Dom Development - Apartamenty Mokotów nad Skarpą. Inwestycja, czego dowodzi jej nazwa, powstaje bezpośrednio na Skarpie Warszawskiej, a deweloper właśnie poinformował, że rusza ze sprzedażą jej drugiego etapu. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 190 mieszkań usytuowanych w kaskadowym budynku, liczącym sobie od 6 do 10 pięter. Mieszkania mają być gotowe w ostatnim kwartale nadchodzącego roku.
Tym, co wyróżniać ma Apartamenty Mokotów nad Skarpą, jest przede wszystkim lokalizacja. Inwestycja usytuowana jest w atrakcyjnej części Mokotowa, na skarpie, która gwarantować ma przyszłym mieszkańcom widok na zielony, chroniony teren oraz panoramę stolicy. W odległości zaledwie 500 metrów znajduje się stacja Metra Wilanowska, co z kolei decyduje o dobrym połączeniu z innymi częściami miasta.

W drugim etapie inwestycji powstanie 190 mieszkań o powierzchni od 34 do 129 mkw., z których każde posiadać będzie balkon lub loggię, a w przypadku parteru - przydomowy ogródek. Z kolei mieszkańcy ostatnich kondygnacji zyskać mają malowniczy widok na panoramę miasta. Ceny lokali rozpoczynają się od 7900 zł/mkw.

W podziemiach budynku zaplanowano dwukondygnacyjny, objęty całodobowym monitoringiem garaż z miejscami parkingowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Projekt inwestycji powstał w pracowni mąka.sojka.architekci, a na generalnego wykonawcę II etapu inwestycji wybrano Unibep S.A.

fot. mat. prasowe

Apartamenty Mokotów nad Skarpą - wizualizacja 2

W ramach II etapu inwestycji powstanie 190 apartamentów w nowoczesnym budynku, kaskadowym budynku


MODERNISTYCZNE BUDYNKI


Ciekawej, modernistycznej formie budynku dodatkowego wyrazu nadadzą układ szklanych balkonów na elewacji, okładzina kamienna w kolorze drewna oraz elementy grafitowego tynku.

Na terenie inwestycji Mokotów nad Skarpą znajdzie się także wewnętrzny dziedziniec ze starannie zaprojektowaną roślinnością oraz teren zielony od strony skarpy.

Dodatkową ozdobą i elementem zagospodarowania osiedla Apartamenty Mokotów nad Skarpą jest duży głaz o wadze 22,5 tony, który został wykopany na terenie pobliskiego Osiedla Dom pod Zegarem. Ten piękny, rzadko spotykany granit alandzki, o czerwonej barwie, prawdopodobnie przywędrował na teren obecnej Warszawy wraz z lodowcem ze Skandynawii. Jest to jeden z większych okazów znalezionych w Warszawie.

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania „pod klucz”, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

LOKALIZACJA


Skarpa Warszawska, na której powstają Apartamenty Mokotów nad Skarpą, to wyjątkowy element panoramy miasta. Jej teren rozciąga się na długości ok. 31 km. Na wzniesieniu znajduje się wiele warszawskich zabytków, rezydencji czy parków, takich jak: Zamek Królewski, Pałac Prezydencki, Uniwersytet Warszawski, Belweder i Łazienki, mokotowski Pałac Szustra, czy zlokalizowane w pobliżu apartamentów Dom Development park Arkadia i Królikarnia.

Skarpa wraz z Wisłą, kanałkami, jeziorkami i stawami stanowi podstawę systemu przyrodniczego miasta. Są to najbardziej atrakcyjne tereny zielone stolicy. W związku z ochroną Skarpy Warszawskiej Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego wprowadza ograniczenia wysokości i intensywności zabudowy oraz zabezpiecza malownicze otoczenie apartamentów.

W pobliżu inwestycji znajdują się restauracje i kawiarnie, kluby fitness, galerie handlowe, ale także parki, tereny zielone (m.in. Królikarnia) i ścieżki rowerowe. Mokotów to także dzielnica z największą ofertą edukacyjną w mieście oraz doskonale rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną. Ok. 500 m od inwestycji znajduje się stacja Metro Wilanowska.
Kolejny etap Apartamentów Mokotów nad Skarpą to kontynuacja inwestycji cieszącej się ogromnym zainteresowaniem Klientów. Niekwestionowanym atutem tej inwestycji jest jej prestiżowa lokalizacja i modernistyczna architektura. Mokotów to dzielnica z bogatą historią, bardzo lubiana przez warszawiaków. Eleganckie otoczenie, ciekawe miejsca do wypoczynku oraz największa liczba szkół i przedszkoli wyróżniają tę część Warszawy. Nasza inwestycja powstaje bezpośrednio na Skarpie Warszawskiej, co zapewni mieszkańcom wspaniały widok na zielony i chroniony teren skarpy oraz panoramę miasta. Dodatkowym atutem tego miejsca jest bliskość jednego z kluczowych węzłów komunikacyjnych stolicy zwanym niegdyś Dworcem Południowym - powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.