eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Bytkowska Park. Rusza II etap osiedla w Katowicach

Bytkowska Park. Rusza II etap osiedla w Katowicach

2017-06-14 13:15

Bytkowska Park. Rusza II etap osiedla w Katowicach

Bytkowska Park - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Wawel Service poinformował o rozpoczęciu prac przy drugim etapie inwestycji Bytkowska Park. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 54 mieszkań o powierzchniach od 40,76 do 62,54 m2.
Inwestycja Bytkowska Park usytuowana jest u zbiegu ulic Bytkowskiej i Telewizyjnej na terenie katowickiej dzielnicy Wełnowiec-Józefowiec. W II etapie projektu Wawel Service zakłada realizację sześciokondygnacyjnego obiektu z 54 przestronnymi mieszkaniami. Parter budynku został zarezerwowany dla lokali użytkowych, a kondygnacja podziemna dla hali garażowej. Utrzymana w jasnej tonacji elewacja z drewnianymi elementami ma współgrać z otoczeniem.

W pobliskim sąsiedztwie Bytkowska Park znajduje się wejście do Parku Śląskiego oraz Lasek Bytkowski, które zapewniają nie tylko piękny widok, ale również możliwość aktywnego wypoczynku. Niedaleko stąd znajduje się również Ogród Zoologiczny, Stadion Śląski, Planetarium oraz dom kultury „Józefinka”.

Inwestycja jest położona 2,5 km od drogi krajowej 79, co ma gwarantować mieszkańcom dogodne połączenie z całą aglomeracją górnośląską oraz bezproblemowy dojazd do Krakowa.

fot. mat. prasowe

Bytkowska Park - wizualizacja 1

Nieruchomość jest zlokalizowana w Katowicach u zbiegu ulic Bytkowskiej i Telewizyjnej


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.