eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Przystań Warta już ruszyła

Przystań Warta już ruszyła

2017-06-16 11:23

Przystań Warta już ruszyła

Przystań Warta - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

W Poznaniu powstają nowe mieszkania. Przy ulicy Starołęckiej 68 Grupa Partner buduje Przystań Warta. W kameralnym budynku powstanie osiem apartamentów o metrażach od 56 do aż 195 m kw. Ich mieszkańcy będą mogli podziwiać widok na rzekę i Łęgi Dębińskie. Pierwsze prace budowlane już ruszyły.
Teren pod budowę inwestycji Przystań Warta został przygotowany i uporządkowany już wiosną. Finalizacji doczekały się również wszystkie formalności. Prace budowlane mogły więc ruszyć pełną parą. Obecnie trwa realizacja konstrukcji żelbetowej.
- Pracownicy właśnie pracują nad palowaniem i fundamentowaniem pod budynek. Mamy dokładnie wyznaczony harmonogram prac i jak do tej pory udaje się nam go dotrzymać - mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Stan surowy budynku ma zostać osiągnięty do końca września, ale przedsprzedaż mieszkań już ruszyła. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród zaledwie 8 apartamentów o powierzchniach od 56 do aż 195 m kw. W ofercie znajduje się sześć lokali 3-pokojowych, jeden 4-pokojowy i jeden apartament z 5 pokojami. W ramach inwestycji powstanie hala garażowa z 11 miejscami postojowymi. Inwestor zadba także o otoczenie, elementy małej architektury, a w budynku na poziomie - 1 zostanie przygotowany klub fitness i miejsce spotkań dla mieszkańców.
- Zainteresowanie naszą inwestycją jest bardzo duże, nie tylko ze strony osób kochających aktywny wypoczynek. Klienci doceniają lokalizację w otoczeniu przyrody - krzewów, drzew, ale też rzeki Warta - podkreśla Michał Wawrzyniak.

fot. mat. prasowe

Przystań Warta - wizualizacja 1

Prace przy ulicy Starołęckiej 68 w Poznaniu właśnie ruszyły


Grupa Partner, inwestor Przystani Warta, pracuje aktualnie też nad trzema innymi projektami, zlokalizowanymi w Poznaniu. Przy ulicy Bosej w najbliższych tygodniach zostanie zakończone osiedle Atrium Grunwald. Natomiast przy ulicy Sielskiej 22, gdzie powstaje budynek wielorodzinny Atrium Sielska 22, ze wszystkich 39 mieszkań, wolnych pozostaje jedynie osiem. W najbliższych tygodniach wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Wiele dzieje się też przy ulicy Sarniej, gdzie deweloper rozwija Młyn nad Cybiną. Aktualnie pod częścią projektu, przygotowywana jest podziemna hala garażowa. Ponadto trwa wylewanie fundamentów pod budynek B, który finalnie będzie drugim "skrzydłem" całego kompleksu. Wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem, a planowo I etap inwestycji zostanie zakończony w połowie 2018 roku. Finalnie, w ramach całego osiedla, na poznańskim Zielińcu zostaną przygotowane 134 mieszkania i apartamenty w stylu loftowym. Mieszkania są dostępne dla szerokiego grona odbiorców, w cenie od 4590 zł brutto za 1 m kw.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.