eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

2017-07-04 10:00

Nowa 5 Dzielnica w Krakowie

Nowa 5 Dzielnica - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Krowodrza w Krakowie. Zbieg ulic Wrocławskiej i Racławickiej. To właśnie pod tym adresem pnie się w górę „Nowa 5 Dzielnica” - realizacja, za którą stoi Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. W pierwszym etapie inwestycji powstanie około 607 mieszkań. Lokale mają być gotowe w III kwartale nadchodzącego roku. Ceny rozpoczynają się od 6.500 zł za m kw.

2 km od Wawelu


Kraków to miasto-konglomerat. Miejsce, gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Z jednej strony dawna stolica Polski i siedziba królów, z drugiej - ważny ośrodek akademicki i ulubiona lokalizacja sektora BPO/SSC. Powstająca u zbiegu Wrocławskiej i Racławickiej „Nowa 5 Dzielnica” to interesująca propozycja zarówno dla tych, którzy poszukują własnego M, jak i dla inwestorów liczących na zadowalające zyski z wynajmu.

Atutem inwestycji jest bez wątpienia lokalizacja. W pobliżu przyszli mieszkańcy znajdą rozbudowane ciągi komunikacyjne oraz bogate zaplecze handlowe, usługowe i edukacyjne. Niedaleko stąd na Kleparz, a spacer na Rynek Główny zajmuje zaledwie dwa kwadranse.

Inwestycja w jakość życia?


„Nowa 5 Dzielnica” oferuje szeroki wybór mieszkań. Od zupełnie kompaktowych (do 45 m kw.), po przestronne, niemal 100-metrowe apartamenty. Wszystkie z nich posiadać będą loggie lub tarasy, a te zlokalizowane na parterze - przydomowe ogródki.

fot. mat. prasowe

Nowa 5 Dzielnica - wizualizacja 2

Wszystkie mieszkania posiadać będą przestronne tarasy lub loggie.


Do dyspozycji mieszkańców przewidziane zostały również cichobieżne windy – nawet po dwie na każdą klatkę, które dowiozą użytkowników do dwupoziomowej hali garażowej. Powstaną w nich liczne miejsca parkingowe w ilości równej ilości mieszkań, natomiast na zewnątrz zapewnione zostaną miejsca naziemne specjalnie dla gości odwiedzających mieszkańców oraz zewnętrzny parking dla rowerzystów.

fot. mat. prasowe

Nowa 5 Dzielnica - wizualizacja 3

Lokale na parterze dysponować będą własnymi ogródkami.


„Nowa 5 Dzielnica” objęta zostanie całodobowym monitoringiem, a na terenie osiedla dzieci będą mogły korzystać z dwóch bezpiecznych, edukacyjnych placów zabaw. Deweloper oferuje również dodatkowe bonusy w postaci przedszkola na terenie inwestycji o powierzchni 1200 m2 , co zapewni rodzicom komfort bliskiego przekazania dziecka w dobre ręce bez porannego odwożenia samochodem.

- Inwestujemy w jakość życia i sposób spędzenia wolnego czasu. Stworzyliśmy projekt, w którym każdy może znaleźć swoje wymarzone mieszkanie. Od singla i młodych małżeństw po rodziny z dziećmi. Osiedle „Nowa 5 Dzielnica” to miejsce przyjazne także zwierzętom. Na terenie inwestycji znajdzie się przestronny, zamknięty wybieg dla psów. Mamy również szereg promocji dla naszych Klientów, takie jak bezpłatne ubezpieczenia na życie czy 25-proc. rabatu na wyposażenie mieszkania w ponad 700 sklepach aranżacji wnętrz – mówi Artur Karczykowski, dyrektor marketingu w Centrum Nowoczesnych Technologii Spółka Akcyjna Sp. k.

Na jakość życia wpływa również wystrój osiedla. Dlatego deweloper zapewnił przemyślany autorski projekt infrastruktury i krajobrazu. W ramach inwestycji powstanie mała architektura parkowa: liczne aleje spacerowe, ławki i latarnie wraz ze specjalnie zaaranżowaną zielenią.
„Nową 5 Dzielnicę” zrealizują firmy Budimex i Eiffage. Kontrakt Budimeksu obejmuje budynki A4 oraz A5, natomiast umowa konsorcjum Eiffage Polska Serwis i Eiffage Polska Budownictwo dotyczy budynków A2 i A3. W obu przypadkach prace budowlane mają zakończyć się do 8 maja 2018 r., a do 31 sierpnia 2018 r. budynki mają uzyskać ostateczne pozwolenie na użytkowanie.

fot. mat. prasowe

Nowa 5 Dzielnica - wizualizacja 4

Osiedle może stanowić atrakcyjny wariant dla wszystkich, którzy cenią codzienny komfort.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.