eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejne kamienice w inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna

Kolejne kamienice w inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna

2017-07-14 09:11

Kolejne kamienice w inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna

Murapol Siewierz Jeziorna - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa Murapol poinformowała o zakupie ponad 4-hektarowej działki, na której wzniesie się trzeci etap projektu Murapol Siewierz Jeziorna. W tej fazie prac zaplanowano powstanie niemal pół tysiąca mieszkań.
W efekcie realizacji trzeciego etapu Murapol Siewierz Jeziorna śląski rynek mieszkaniowy wzbogaci się o 499 mieszkań, któorych łączna powierzchnia użytkowa sięgnie 22 tys. mkw. Ostateczna umowa, która przeniesie na dewelopera własność gruntu zostanie podpisana po spełnieniu warunków zawieszających, a więc m.in. po uzyskaniu do końca czerwca nadchodzącego roku prawomocnego pozwolenia na budowę. Wartość inwestycji to niemal 16,24 mln zł netto.

Dotychczas w ramach inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna oddano do użytkowania 52 lokale mieszkalne powstałe w I fazie zaplanowanych prac.
- Konsekwentnie zwiększamy swoje zaangażowanie w powstawanie unikatowego w skali Polski projektu urbanistycznego – zrównoważonej dzielnicy Siewierz Jeziorna. To ciekawe doświadczenie móc współtworzyć przedsięwzięcie o niespotykanej na polskim rynku deweloperskim koncepcji zagospodarowania przestrzennego, w której wykorzystujemy najlepsze zagraniczne wzorce nowej urbanistyki. Duże zainteresowanie klientów ofertą mieszkaniową inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna pokazuje, że tego typu projekty są poszukiwanymi rozwiązaniami w Polsce. Dlatego kibicuję, aby więcej takich przedsięwzięć urbanistycznych powstawało w naszym kraju, a my jako deweloper, chętnie się w nie zaangażujemy. – mówi Michał Sapota Prezes Zarządu Murapol S.A.

fot. mat. prasowe

Murapol Siewierz Jeziorna - wizualizacja

W III etapie Murapol Siewierz Jeziorna powstanie 499 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej ok. 22 tys. mkw.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.