eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Forum Wola z pozwoleniem na budowę

Forum Wola z pozwoleniem na budowę

2017-09-05 11:10

Forum Wola z pozwoleniem na budowę

Forum Wola - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

ROBYG otrzymał właśnie pozwolenie na budowę kolejnego etapu inwestycji Forum Wola. Tym razem chodzi o 159 lokali o powierzchniach od 28 m2 do 121 m2. Ich budowa rozpocznie się jeszcze w III kwartale br., natomiast koniec prac zaplanowano na schyłek 2018 roku. Docelowo osiedle będzie sobie liczyć ponad 900 mieszkań. Każde z nich wyposażone zostanie w system Smart House, który umożliwia zdalne sterowanie elektroniką domową.
Jak już wspomniano we wstępie, ta część projektu Forum Wola zaowocuje powstaniem 159 mieszkań w cenie od 6800 zł/m2, lokali usługowych oraz podziemnej hali garażowej. Przyszli mieszkańcy wraz z własnymi "czterema kątami" otrzymają dostęp do infrastruktury usługowej, dróg dojazdowych oraz terenów zielonych. Te ostatnie to m.in. zrealizowany przez ROBYG park Odolany, dzięki któremu ta część dzielnicy bez wątpienia zyskała na atrakcyjności. Tym samym wraz z mieszkaniem na terenie Forum Wola mieszkańcy otrzymują do użytkowania fragment miasta, w które tknięto nowego ducha.

Warto podkreślić, że - podobnie jak w przypadku innych inwestycji grupy ROBYG - wszystkie lokale Forum Wola wyposażone będą w Smart House. Jest to technologia, która podnosi komfort mieszkania dzięki opcji zdalnego sterowania domową elektroniką i systemem bezpieczeństwa. ROBYG udostępnia to nowoczesne rozwiązanie zupełnie za darmo – klient nie musi za nie dodatkowo płacić. Możliwość regulowania pracy urządzeń za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca, wpłynie również pozytywnie na wysokość rachunków za prąd – przy pomocy Smart House można wygenerować oszczędności sięgające nawet 30%.

„Forum Wola to projekt wyjątkowy – jest efektem uważnego obserwowania życia miasta. Wola staje się nowym centrum biznesowym Warszawy – zwiększa to jej atrakcyjność i jednocześnie zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe. Tym bardziej, że Wola sama w sobie jest wygodnym miejscem do życia - liczne sklepy, punkty usługowe oraz miejsca kultury już tu są, a bliskość centrum stwarza wiele możliwości zarówno dla ludzi młodych, jak i rodzin z dziećmi. Grupa ROBYG zauważa duże zainteresowanie tym projektem, tak jak to miało miejsce w przypadku inwestycji Park Wola Residence znajdującej się w sąsiedztwie” – dodał Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

fot. mat. prasowe

Forum Wola - wizualizacja 1

W tej fazie powstanie 159 lokali mieszkalnych z garażami podziemnymi oraz powierzchnią usługową


ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje na: Bemowie, Mokotowie, w Ursusie, Wilanowie, Woli, bliskim Tarchominie oraz Żoliborzu, a w 2017 roku planuje uruchomienie kolejnych projektów – m.in. w dzielnicy Włochy.
„Grupa ROBYG obecnie działa w 8 dzielnicach stolicy, a na Woli prowadzi działalność już od 3 lat. Pierwszy projekt – Park Wola Residence – sprzedał się bardzo szybko, dlatego Grupa ROBYG podjęła decyzję o realizacji dużej inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie. Sytuowanie projektów w dogodnych komunikacyjnie miejscach oraz korzystny stosunek ceny do jakości sprzedawanych mieszkań, a także dbałość o zapewnienie pełnej infrastruktury drogowej i usługowej sprawiają, że mieszkania Grupy ROBYG cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów. Przekłada się to na wyniki kontraktacji. W pierwszym półroczu 2017 roku Grupa ROBYG była niekwestionowanym liderem sprzedaży wśród deweloperów giełdowych i jest coraz bliżej osiągnięcia zakładanego przez Zarząd na cały 2017 rok pułapu sprzedaży w wysokości 3300 lokali z uwzględnieniem rezygnacji” – powiedział Oscar Kazanelson, Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG SA.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.