eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol Siewierz Jeziorna: kolejny etap w sprzedaży

Murapol Siewierz Jeziorna: kolejny etap w sprzedaży

2017-09-06 00:40

Murapol Siewierz Jeziorna: kolejny etap w sprzedaży

Murapol Siewierz Jeziorna - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa Murapol poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży kolejnego etapu projektu Murapol Siewierz Jeziorna. Tym razem kupujący mogą wybierać spośród 133 lokali mieszkalnych usytuowanych w czterech budynkach. Docelowo w ramach inwestycji powstanie około 1000 lokali, które łącznie zajmą powierzchnię przeszło 46 tys. mkw.
Murapol Siewierz Jeziorna to projekt, którego pomysłodawcom przyświecała idea stworzenia zrównoważonej, przyjaznej mieszkańcom i środowisku dzielnicy, powstającej przy poszanowaniu zasobów naturalnych. Inwestycja usytuowana jest w sąsiedztwie dróg DK1 i S1, w malowniczej okolicy Zalewu Przeczycko – Siewierskiego. Jej drugi etap dostarczy na śląski rynek 133 dwu-, trzy- i czteropokojowe mieszkania w najbardziej pożądanych przez klientów metrażach. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami dewelopera, gotowe lokale zostaną oddane do użytkowania pod koniec nadchodzącego roku.

Docelowo Murapol Siewierz Jeziorna ma zaoferować kupującym ok. 1 000 mieszkań. Dotychczas do dyspozycji klientów zostało oddanych 185 lokali mieszkalnych, powstałych w pierwszym i drugim etapie projektu. W przygotowaniu jest trzeci etap, zakładający budowę 499 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 22 tys. mkw.
- Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tworzeniu unikatowego w skali Polski projektu urbanistycznego, jakim jest Siewierz Jeziorna. To duże wyzwanie, a zarazem niezwykle ciekawe doświadczenie. Realizując nasz projekt trzymamy się ściśle określonych wytycznych dotyczących architektury, projektowania oraz wykorzystywanych materiałów, przewidzianych w koncepcji całej inwestycji. To wszystko, w połączeniu z niezaprzeczalnymi walorami lokalizacji, sprawia że budowane przez nas osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego jesteśmy spokojni o sprzedaż mieszkań oferowanych w drugim, a wkrótce także w kolejnych etapach tego projektu. - mówi Michał Sapota, Prezes Zarządu Murapol S.A.

fot. mat. prasowe

Murapol Siewierz Jeziorna - wizualizacja

W drugim etapie inwestycji Murapol Siewierz Jeziorna powstaną 133 lokale mieszkalne


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.