eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Piasta Park. Ruszyła sprzedaż II etapu

Piasta Park. Ruszyła sprzedaż II etapu

2017-10-03 11:46

Piasta Park. Ruszyła sprzedaż II etapu

Piasta Park © fot. mat. prasowe

Wawel Service poinformował o rozpoczęciu sprzedaży lokali realizowanych w ramach II etapu inwestycji powstającej u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja i Ognistych Wici na krakowskich Mistrzejowicach. Przyszłych mieszkańców skusić mogą niewątpliwie okoliczne tereny rekreacyjne, dogodna komunikacja oraz atrakcyjne, bo zaczynające się już od 3999 zł za mkw. ceny.
Jak już wspomniano we wstępie, osiedle Piasta Park usytuowane jest na terenie krakowskich Mistrzejowic, u zbiegu ulic Piasta Kołodzieja oraz Ognistych Wici. Druga faza zaplanowanych przez dewelopera prac zakłada powstanie budynków B1 i B2 oraz uzupełniającej je infrastruktury technicznej i komunikacyjnej.

Fasadę budynku B1 charakteryzować będą pasy okien o ciemnoszarym kolorze, przeplatane białymi pasami między kondygnacjami. Z kolei elewacja budynku B2 będzie miała charakter wertykalny z przesunięciami motywów co trzy kondygnacje. Pomiędzy budynkami zaplanowano powstanie ozdobnego, zielonego dziedzińca.

Atutem osiedla Piasta Park jest rozwinięta infrastruktura. W okolicy znajdują się liczne punkty usługowe, takie jak supermarkety, gabinety stomatologiczne, apteka i wiele innych. Lokalizacja gwarantuje szybki dostęp do szkół, przedszkoli oraz ośrodków zdrowia - wraz z leżącym w sąsiedztwie szpitalem im. Rydygiera.

fot. mat. prasowe

Piasta Park

Ceny mieszkań zaczynają się już od 3999 zł za mkw.


- To będzie hit tej jesieni w ofercie Wawel Service. Ceny komfortowych mieszkań zaczynają się już od 3999 zł za mkw. – mówi Adrian Potoczek, dyrektor ds. sprzedaży Wawel Service.


oprac. : eGospodarka.pl

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.