eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Studio Morena. II etap w sprzedaży

Studio Morena. II etap w sprzedaży

2017-10-05 09:38

Studio Morena. II etap w sprzedaży

Studio Morena - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Polnord SA rozpoczyna sprzedaż mieszkań realizowanych w ramach II etapu gdańskiej inwestycji Studio Morena. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 230 mieszkań o powierzchniach od 30 do 70 metrów kwadratowych, usytuowanych w dwóch 12-piętrowych budynkach. Ceny rozpoczynają się od 6175 zł/m2.
Studio Morena to jeden obiekt, na który złożą się trzy budynki - dwa 12-piętrowe oraz 15-piętrowa dominanta, które łącznie dostarczą na trójmiejski rynek 382 mieszkania o metrażach od 30 do 107 m kw.

Pod koniec maja do sprzedaży trafiły 152 lokale oferowane w ramach I etapu inwestycji. Teraz Polnord rozszerza swą ofertę o koleje 230 mieszkań, które będą realizowane w drugiej fazie prac.

Atutem inwestycji jest bez wątpienia lokalizacja. Morena uchodzi dziś za jeden z najlepiej skomunikowanych rejonów Gdańska. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa, a także liczne trasy autobusów oraz szlak Pomorskiej Kolei Metropolitalnej. Uzupełnieniem wszystkiego jest wyremontowana ulica Rakoczego, która łączy Morenę z Wrzeszczem oraz ulicą Słowackiego.

Dzielnica leży w bezpośrednim sąsiedztwie lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, a z górnych pięter budynków, usytuowanych na wzgórzach morenowych rozpościerają się wspaniałe widoki. Z mieszkań Studia Morena zlokalizowanych od 8. piętra w górę będzie można podziwiać Zatokę Gdańską oraz panoramę centrym. Usytuowanie inwestycji gwarantuje również dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej z placówkami edukacyjnymi, ośrodkami zdrowia oraz centrami handlowymi.

fot. mat. prasowe

Studio Morena - wizualizacja

Polnord rozpoczyna sprzedaż mieszkań drugiego etapu inwestycji Studio Morena w Gdańsku


- Wśród mieszkań aktualnie wprowadzanych do oferty proponujemy lokale jedno, dwu i trzypokojowe o powierzchniach od 30 do 70 metrów kwadratowych. Ceny rozpoczynają się od 6175 zł za metr kwadratowy. Projekt uwzględnia potrzeby mieszkańców Trójmiasta, którzy chętnie kupują mieszkania mniejsze, ale ciekawie zaaranżowane i zlokalizowane w inwestycjach umożliwiających korzystanie z pełnej miejskiej infrastruktury – informuje Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Polnord SA.

Studio Morena to miejsce, w którym każdy będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Osiedle objęte zostanie całodobowym monitoringiem, a w każdym mieszkaniu zamontowany zostanie wideo-domofon. Do klatek schodowych będzie prowadził reprezentacyjny hol. Do dyspozycji mieszkańców przewidziane zostały również cichobieżne windy i dwupoziomowa hala garażowa z 354 miejscami postojowymi. Mieszkańcy będą mogli skorzystać też ze 105 miejsc parkingowych naziemnych i 318 komórek lokatorskich. Na terenie inwestycji przewidziano duży teren rekreacyjny z placem zabaw, sąsiadujący z niewielkim laskiem.
- Polnord buduje mieszkania, które bardzo szybko znajdują nabywców. Klienci cenią jakość wykonania naszych budynków, dbałość o estetyczne otoczenie zewnętrzne inwestycji oraz atrakcyjną lokalizację. Nasze osiedla są dobrze wkomponowane w miejską tkankę komunikacyjną, ale sąsiadują też zazwyczaj bezpośrednio z zielonymi terenami rekreacyjnymi. Powyższe walory sprawiają, że w 2017 roku ustanowimy prawdopodobnie rekord Polnordu w liczbie sprzedanych lokali. Zbiega się to z jubileuszem 40-lecia firmy – mówi Dariusz Krawczyk, Prezes Zarządu Polnord SA.


oprac. : eGospodarka.pl

Zobacz także


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.