eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › W Mechelinkach powstaje Aparthotel Anchoria

W Mechelinkach powstaje Aparthotel Anchoria

2017-10-06 10:36

W Mechelinkach powstaje Aparthotel Anchoria

Aparthotel Anchoria - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (7)

W położonych tuż nieopodal Gdyni Mechelinkach powstaje Aparthotel Anchoria - nowa inwestycja trójmiejskiej firmy DS Development. Prace przy I etapie projektu rozpoczęto już wiosną, a kolejna jego faza ruszy w lutym nadchodzącego roku. Inwestorzy mogą wybierać spośród 90 pokojów hotelowych o powierzchniach od 21 m2 do 48 m2. Ceny rozpoczynają się od 192 564 zł netto.
Aparthotel Anchoria powstaje na działce położonej zaledwie 400 metrów od morza. Na inwestycję złożą się trzy budynki z apartamentami hotelowymi oraz przynależąca do nich infrastruktura rekreacyjna oraz biznesowa.

Obiekt pomieści 90 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów hotelowych o powierzchniach od 21 m2 do 48 m2. Do tych, które będą zlokalizowane na parterze, przynależeć będą prywatne ogródki. Deweloper zadbał również o naziemne miejsca parkingowe oraz monitoring.
Projektując Aparthotel Anchoria, postaraliśmy się o uwzględnienie potrzeb różnych grup klientów. Pomyśleliśmy o przedstawicielach biznesu, miłośnikach aktywnego wypoczynku, ale również o rodzinach z dziećmi - podkreśla Andrzej Siek.

W części SPA & Wellness powstaną: basen, jacuzzi, strefa saun, fitness i gabinety masażu, zaś w części biznesowo-gastronomicznej - sale konferencyjne i restauracja. Przewidziano także budowę wewnętrznego fun parku dla dzieci oraz tarasu widokowego na dachu, z którego przyszli goście będą mieć widok na zachody słońca i linię Półwyspu Helskie-go.

fot. mat. prasowe

Aparthotel Anchoria - wizualizacja 2

Inwestycja położona jest w odległości 400 metrów od morza.


Zakup lokalu w obiekcie Aparthotel Achoria to doskonała oferta dla firm oraz osób szukających bezpiecznego sposobu inwestowania oszczędności. Właściciel apartamentu hotelo-wego ma zagwarantowany wynajem lokalu na okres 15 lat. Umowa najmu zapewnia obsługę najmu i gwarantowaną stopę zwrotu z inwestycji oraz gwarancję wypłaty czynszu w całym okresie obowiązywania umowy. Istnieje możliwość przedłużenia umowy na kolejne lata. Apartament hotelowy będzie wykorzystywany na wynajem krótkoterminowy. Powyższa konstrukcja biznesowa umożliwia odliczenie pełnej stawki VAT - komentuje Andrzej Siek, Prezes Zarządu DS Development.

fot. mat. prasowe

Aparthotel Anchoria - wizualizacja 3

Obiekt składać się będzie z 90 pokojów hotelowych o powierzchni od 21 m2 do 48 m2

fot. mat. prasowe

Aparthotel Anchoria - wizualizacja 4

W części biznesowo-gastronomicznej znajdą się sale konferencyjne i restauracja


Budowa pierwszego etapu, budynku A Aparthotelu, ruszyła wiosną tego roku, a jej zakończenie planowane jest na kwiecień 2018. Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, a więc w maju przyszłego roku planujemy rozpoczęcie działalności hotelu. W lutym 2018 wystartujemy z budową drugiego etapu, budynków B i C, w których działalność hotelową uruchomimy w czerwcu 2019 - podsumowuje Andrzej Siek.

Ceny rozpoczynają się od 192 564 zł netto.

fot. mat. prasowe

Aparthotel Anchoria - wizualizacja 5

W części SPA & Wellness powstaną: basen, jacuzzi, strefa saun, fitness i gabinety masażu


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: