eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murowana Goślina z nowymi mieszkaniami

Murowana Goślina z nowymi mieszkaniami

2018-01-04 10:39

Murowana Goślina z nowymi mieszkaniami

Wizualizacja inwestycji © fot. mat. prasowe

Łowiccy Grupa Deweloperska rusza z realizacją kolejnej inwestycji mieszkaniowej. Tym razem na lokalizację wybrano podpoznańską Murowaną Goślinę, na terenie której powstanie osiedle Nowa Murowana. W I etapie prac, których zakończenie zaplanowano na schyłek bieżącego roku, powstanie kameralny budynek wielorodzinny, a w nim 14 mieszkań o powierzchni od 48 do 65 m kw.
Prace przy inwestycji rozpoczęły się już w listopadzie minionego roku. W tym etapie powstanie pierwszy z pięciu zaplanowanych przez dewelopera budynków, a w nim 14 dwu- i trzypokojowych mieszkań o metrażach od 48 do 65 m kw. Harmonogram zakłada, że będą gotowe pod koniec bieżącego roku.

Dzięki dogodnej lokalizacji inwestycji, przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z szynobusu, którym łatwo dojadą do sąsiednich miejscowości, w tym Poznania. Murowana Goślina znajduje się bowiem niecałe 20 km na północ od stolicy Wielkopolski. W najbliższych miesiącach dojazd będzie jeszcze bardziej komfortowy, dzięki zaangażowaniu w projekt Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Przedsięwzięcie ma sprawić, że Poznań będzie skutecznie skomunikowany z obszarami w promieniu ok. 50 km. W I półroczu 2018 roku na torach pojawią się pierwsze pociągi w ramach projektu. Do tego czasu zostaną wybudowane parkingi buforowe w miastach objętych przedsięwzięciem, w tym przy ul. Dworcowej i Kolejowej w Murowanej Goślinie. Skorzystają na tym wszyscy, także mieszkańcy osiedla Nowa Murowana, którzy w 4 minuty spacerem dotrą do stacji kolejowej szynobusu.

fot. mat. prasowe

Wizualizacja inwestycji

Nowa Murowana to kameralna zabudowa i 14 nowych mieszkań


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: