eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Grupa Partner buduje Murawa Park

Grupa Partner buduje Murawa Park

2018-02-02 13:31

Grupa Partner buduje Murawa Park

Grupa Partner buduje Murawa Park © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

W Poznaniu, przy ulicy Hercena powstaje najnowsza inwestycja Grupy Partner. Murawa Park to kameralny budynek wielorodzinny z 29 lokalami o zróżnicowanych powierzchniach.
Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będą lokale dwu-, trzy- i czteropokojowe o metrażu 41 – 71 m kw., a także jedno mieszkanie sześciopokojowe o powierzchni 156 m kw. W podziemnej hali garażowej zaplanowano miejsca postojowe dla 29 samochodów, a całości dopełnić ma lokal handlowo-usługowy o powierzchni 163 m kw. Prace budowlane już wystartowały. Mieszkania będą oddawane nabywcom w standardzie deweloperskim.

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Niedaleko stąd do Park Cytadela, podobnie zresztą jak do punktów handlowo-usługowych. W bezpośrednim sąsiedztwie Murawa Park znajdują się również placówki edukacyjne. Dogodne połączenie z centrum miasta zapewniać będzie położony przy ulica Murawa przystanek tramwajowy.
– Wśród naszych mieszkańców nie zabraknie młodych rodzin z dziećmi. Z myślą o nich, zaprojektowaliśmy aż pięć mieszkań z 3 pokojami, a są też lokale o większym metrażu. Warto zwrócić uwagę na lokalizację, ponieważ inwestycja Murawa Park sąsiaduje z Parkiem Czarneckiego – mówi Michał Wawrzyniak, dyrektor ds. nieruchomości Grupy Partner.

Murawa Park to piąta inwestycja na terenie Poznania, rozwijana przez dewelopera Grupa Partner. W dzielnicy Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, u zbiegu ulic Sarniej i Sośnickiej budowlańcy przekształcają na budynek mieszkalny XIX-wieczny, historyczny młyn. W ramach osiedla Młyn nad Cybiną powstanie 131 mieszkań o zróżnicowanym metrażu.

fot. mat. prasowe

Murawa Park - wizualizacja

Murawa Park to pięciokondygnacyjny, kameralny budynek wielorodzinny z 29 mieszkaniami

– Sporym zainteresowaniem cieszą się duże, przestronne mieszkania o powierzchni od 60 do aż 128 m kw. – zauważa Michał Wawrzyniak z Grupy Partner.
Na całość inwestycji składa się rozbudowywany główny budynek dawnego młyna oraz część druga stanowiąca architektoniczną kontynuację. To dodatkowe drugie skrzydło znajdzie się od strony Jeziora Swarzędzkiego. Młyn nad Cybiną to budynek o zróżnicowanej bryle i wysokości od czterech do sześciu kondygnacji naziemnych. Prace budowlane trwają, a całość ma być gotowa w drugiej połowie 2018 roku. Inwestor konsekwentnie rozwija także projekt Nadolnik Compact Apartments, gdzie łącznie powstanie ponad 800 smart apartamentów. Trwa realizacja I etapu całego kompleksu, w którym będzie 213 smart apartamentów o metrażu 19-51 m kw. Planowany termin zakończenia prac to wrzesień 2018 r. Smart apartament, zgodnie z trendami, to możliwość zakupu inwestycyjnego. Co warte podkreślenia, można uzyskać stopę zwrotu na poziomie powyżej 7,2% w skali roku. Ponadto deweloper Grupa Partner realizuje dwa kolejne projekty mieszkaniowe. Przystań Warta i Śródka OdNowa znajdują się w różnych częściach Poznania, ale jednocześnie są zlokalizowane przy rzece Warta. Pierwsza z inwestycji mieści się przy ulicy Starołęckiej, a druga przy ulicy Bernata. Łącznie w dwóch kameralnych budynkach zostanie przygotowanych 37 mieszkań. Pierwsze z nich, w Przystani Warta, będą do odbioru jeszcze w tym roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: