eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kompleks Zachodnia II. Prace na budowie trwają

Kompleks Zachodnia II. Prace na budowie trwają

2018-02-22 10:48

Kompleks Zachodnia II. Prace na budowie trwają

Kompleks Zachodnia II © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Developer Ekonbud-Fadom znowu buduje w Zielonej Górze. Powstający kompleks Zachodnia II to kontynuacja nowoczesnego projektu, w ramach którego przy ulicy Zbyszka Godlewskiego powstaną kolejne trzy budynki, a w nich 330 mieszkań o powierzchniach od 38 do 91 mkw. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami dewelopera, nowe mieszkania będą gotowe u schyłku III kwartału br.
Prace na budowie trwają i - jak podkreśla to deweloper - przebiegają zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po ich zakończeniu Kompleks Zachodnia II powiększy się o trzy sześciokondygnacyjne budynki, w których powstanie łącznie 330 mieszkań. Pierwszy zaoferuje 126 lokali, w drugim będzie ich 78, a w trzecim – 126. W ofercie sprzedażowej pozostały już wyłącznie mieszkania dwupokojowe z garderobą oraz trzy- i czteropokojowe z aneksem kuchennym. Rozpiętość metraży waha się od 59 do 91 mkw. Ceny rozpoczynają się od 3 850 zł/mkw w przypadku mieszkań na parterze, minimalna cena dla wyższych kondygnacji to 3 950 zł/mkw. W ramach inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa z otwartymi i zamkniętymi miejscami dla czterech kółek.

Osiedle jest dogodnie skomunikowane z centrum miasta. W niedalekiej odległości znajdują się zarówno tereny zielone, jak i zaplecze edukacyjno-usługowe. W zaledwie kilka minut można dotrzeć do Parku Piastowskiego oraz przedszkola, szkoły podstawowej czy przychodni lekarskiej.

fot. mat. prasowe

Kompleks Zachodnia II - wizualizacja 1

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta


– Realizowane obecnie budynki znajdują się już na zaawansowanym etapie. Obecnie osiągnęliśmy poziom 55% wykonania prac docelowych. Budynek 2AB ma już wykonaną w częściowo elewację, budynki 4 i 6AB są na etapie montażu 5-tej i 6-twej kondygnacji – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. Sprzedaż również znajduje się na bardzo zadawalającym poziomie. Ponad większość mieszkań zostało już sprzedanych. – Warto przypomnieć, ze do każdego lokalu przypisana jest komórka lokatorska o powierzchni około 2 mkw.za którą nie trzeba dodatkowo płacić. Zdajemy sobie sprawę, że dodatkowa przestrzeń gospodarcza zawsze się przyda. Może ona pełnić rolę spiżarki lub też garażu dla rowerów czy innych sprzętów.- dodaje Izabela Woźnica-Letka.

fot. mat. prasowe

Kompleks Zachodnia II - wizualizacja 2

Łącznie w budowanym etapie zaaranżowano 330 mieszkań


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: