eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Murapol Osiedle Praskie. Nowe mieszkania na Pradze

Murapol Osiedle Praskie. Nowe mieszkania na Pradze

2018-03-05 10:49

Murapol Osiedle Praskie. Nowe mieszkania na Pradze

Murapol Osiedle Praskie - wizualizacja 1 © fot. mat. prasowe

Nowe mieszkania na Pradze Południe. Grupa Murapol poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań powstających w ramach Osiedla Praskiego. W ofercie znajduje się szeroki wybór lokali - od kompaktowych kawalerek po przestronne, niemal 80-metrowe apartamenty. 6-kondygnacyjny budynek przy ul. Wiatracznej dostarczy na warszawski rynek przeszło 6,9 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Wstępny harmonogram zakłada, że nowe mieszkania będą gotowe na przełomie sierpnia i września 2019 roku.
Osiedle Praskie to, jak już wspomniano we wstępie, 144 lokale, których łączna powierzchnia użytkowa przekracza 6,9 tys. mkw. Do wszystkich z nich przynależeć będą przestronne balkony, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków. Z myślą o zmotoryzowanych powstaną 144 miejsca postojowe: 47 naziemnych i 97 zlokalizowanych w podziemnej hali garażowej.

Osiedle Praskie to tylko jedna z warszawskich inwestycji Murapolu. Deweloper oferuje również mieszkania w ramach pierwszego i drugiego etapu projektu Murapol Atrium Służewiec na Mokotowie, gdzie w ofercie posiada łącznie ok. 230 lokali. Ponadto w przygotowaniu znajdują się kolejne projekty na Ursusie, Białołęce i Ochocie, w ramach których zaoferuje blisko 2,3 tys. mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 105 tys. mkw.
- Warszawa jest największym i najbardziej chłonnym rynkiem mieszkaniowym w Polsce, stąd wszystkie oferowane w stolicy inwestycje komercjalizujemy w bardzo szybkim tempie. Z jednej strony to zasługa silnego popytu, a z drugiej dobrze dopasowanej do preferencji klientów oferty oraz atrakcyjnych lokalizacji projektów mieszkaniowych. - mówi Nikodem Iskra, prezes zarządu Murapol S.A. – Zakładamy, że w przypadku inwestycji Murapol Osiedle Praskie będzie podobnie. Lokalizacja, w której powstaje projekt, jest doskonale skomunikowana z centrum miasta, posiada bogato rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową oraz obiekty użyteczności publicznej. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, w tym jeden z najpiękniejszych parków w Europie - Park Skaryszewski. Wszystko to powoduje, że warszawiacy chętnie wybierają tę część miasta jako miejsce do życia – dodaje Nikodem Iskra.

fot. mat. prasowe

Murapol Osiedle Praskie - wizualizacja 1

Inwestycja zlokalizowana na Pradze Południe, przy ul. Wiatracznej.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

2 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.