eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rusza sprzedaż inwestycji Vilda Park w Poznaniu

Rusza sprzedaż inwestycji Vilda Park w Poznaniu

2018-03-09 12:38

Rusza sprzedaż inwestycji Vilda Park w Poznaniu

Vilda Park - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Poznań, Droga Dębińska. To właśnie pod tym adresem, w niedalekim sąsiedztwie Warty i Starego Rynku, powstaje nowa inwestycja BPI Real Estate. Mieszkania realizowane w ramach Vilda Park właśnie trafiły do sprzedaży. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 m2. Planowany termin zakończenia I etapu projektu to początek 2020 roku.
Usytuowanie osiedla Vilda Park przy ul. Droga Dębińska oznacza m.in., że spacer stąd do Starego Browaru, Dworca Głównego, Starego Rynku czy samej Warty zajmie zaledwie kilka minut. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji nie zabraknie również kina, basenów, siłowni, hali sportowej, boiska oraz kortów tenisowych. Przyszli mieszkańcy zyskają również dogodny dostęp do Wartostrady, czyli usytuowanych wzdłuż brzegu Warty ścieżek pieszo-rowerowych. Atutem osiedla jest również sprawne połączenie z biznesową częścią miasta.

Projekt Vilda Park zakłada powstanie czterech budynków, a w nich 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 m2 i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub przestronny balkon oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Nowoczesny styl projektu Vilda Park to efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak, który wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, płyty elewacyjne, blacha, czy szkło. Na uwagę zasługują również przestrzenie wspólne w postaci zielonego dziedzińca, placu zabaw dla dzieci, dodatkowe udogodnienia jak stojaki na rowery oraz dostosowanie całego projektu do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

fot. mat. prasowe

Vilda Park - wizualizacja

Vilda Park powstaje w sąsiedztwie Warty, ale i w bardzo bliskiej odległości od ścisłego centrum miasta.


Średnia cena mieszkań w ofercie inwestycji Vilda Park wynosi 8 000 zł/m2. Planowany termin zakończenia I etapu projektu to początek 2020 roku.
- Cieszę się, że do grona europejskich miast, w których jesteśmy obecni dołączył również Poznań. To miasto o dużym potencjale inwestycyjnym, w którym jest miejsce na realizację ciekawych projektów deweloperskich zarówno pod kątem architektonicznym jak i sprzedażowym. Pracując nad koncepcją Vilda Park przyświecała nam idea zaprojektowania przyjaznego osiedla, które połączy komfort życia w mieście z urokiem życia blisko natury - mówi Katarzyna Kyrcz, Dyrektor Projektu i Członek Zarządu BPI Real Estate Poland.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: