eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Riviera Park - 239 mieszkań w trzecim etapie

Riviera Park - 239 mieszkań w trzecim etapie

2018-04-05 10:14

Riviera Park - 239 mieszkań w trzecim etapie

Riviera Park © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Marvipol Development poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży kolejnego już, trzeciego etapu inwestycji Riviera Park. Atutem osiedla powstającego na warszawskiej Białołęce ma być obszerna strefa rekreacyjna z terenami zielonymi oraz szeroką ofertą sportową. Trzecia faza prac zaowocuje powstaniem 239 mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 80 m2. Ceny rozpoczynają się od 6 260 zł za m2.
Trzeci etap inwestycji Riviera Park powstaje w rejonie ul. Krzyżówki i Płochocińskiej. Złożą się na niego cztery kameralne, sześciokondygnacyjne budynki a w nich 239 lokali - od kompaktowych kawalerek o powierzchni 34 m2, po przestronne, 80-metrowe mieszkania czteropokojowe. Ich zaletą mają być przestronne balkony oraz prywatne ogródki. Ceny oferowanych mieszkań w ramach trzeciego etapu zaczynają się od 6 260 zł za m2.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się przystanki ponad 10 linii autobusowych, co powinno gwarantować przyszłym mieszkańcom sprawne połączenie z centrum miasta. Temu ostatniemu sprzyjać będzie również położony w odległości około 500 metrów od osiedla przystanek Szybkiej Kolei Miejskiej W-wa Żerań. W pobliżu Riviera Park nie zabraknie również punktów handlowo-usługowych, przedszkola publicznego, a także kompleksu boisk sportowych „Orlik”.
- Riviera Park to połączenie unikalnego projektu architektonicznego z dbałością o najwyższą jakość wykończenia. Niewysoka zabudowa i łatwy dostęp do atrakcyjnych terenów zielonych to cechy charakterystyczne inwestycji, która powstała w odpowiedzi na potrzeby osób ceniących bliskość natury, a jednocześnie czerpiących radość z życia w mieście. Wśród zalet osiedla należy wymienić dogodną lokalizację i bogatą infrastrukturę usługowo-handlową. Inwestycja wyróżnia się szeregiem udogodnień dla mieszkańców – na przykład w bezpośrednim otoczeniu zaprojektowaliśmy przestrzeń rekreacyjną, plenerową siłownię, plac zabaw, a także wielofunkcyjne boisko i kort tenisowy. Na terenie osiedla oprócz zielonego dziedzińca, znajdą się też ścieżki spacerowe i do joggingu - mówi Mariusz Poławski, wiceprezes Zarządu Marvipol Development.

fot. mat. prasowe

Riviera Park - wizualizacja 1

W ofercie obejmującej cztery budynki znajduje się łącznie 239 lokali


W ramach inwestycji, obejmującej docelowo cztery etapy, powstanie łącznie ponad 900 mieszkań, o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 46 tys. m2. Projekt opracowało biuro Hermanowicz Rewski Architekci. Z ofertą można zapoznać się w biurze sprzedaży, przy ul. Płochocińskiej róg Krzyżówki w Warszawie. Klienci mogą także obejrzeć wirtualną makietę osiedla w 3D, która pozwala przenieść się na dopiero powstające osiedle czy sprawdzić przyszły widok z okna.

Rozpoczęcie budowy trzeciego etapu Riviera Park, zaplanowano na maj br. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania w ramach drugiego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na przełomie 2018 i 2019 roku. Generalnym wykonawcą pierwszych dwóch etapów jest Hochtief Polska.
- W dwóch budynkach, powstałych w ramach drugiego etapu, obecnie prowadzone są roboty murowe i montaż różnego rodzaju instalacji. Trwają również prace wykończeniowe wewnątrz pięciu budynków, powstałych w pierwszym etapie, tj. malowanie lokali i układanie płytek
- wyjaśnia Mariusz Poławski.

Mieszkania w inwestycji Riviera Park można odebrać w pełni wykończone. W dodatkowej ofercie znajdują się trzy pakiety wykończeniowe. Ponadto Klienci mogą skorzystać z możliwość nabycia inteligentnego systemu FIBARO, który umożliwia zdalne zarządzanie całym mieszkaniem.

fot. mat. prasowe

Riviera Park - wizualizacja 2

Do oferty wprowadzono różnorodne lokale od kawalerek po mieszkania czteropokojowe, o powierzchni od 34 m2 do 80 m2


Atutem Riviera Park jest bezsprzecznie pobliskie sąsiedztwo sprzyjającego aktywności i aktywnemu wypoczynkowi Kanału Żerańskiego
- W letnie weekendy będzie to idealne miejsce do spędzenia czasu wolnego. Nieopodal przebiega też trasa rowerowa prowadząca nad Zalew Zegrzyński, przy którym znajdują się kąpieliska, porty i przystanie, gdzie można wynająć łódkę lub kajak. Wokół Jeziora Zegrzyńskiego znajduje się kilkanaście szlaków rowerowych. Dodatkową atrakcję stanowią znajdujące się w okolicy Porty Jachtowy Nieporęt i Pilawa oraz kąpieliska w Ryni i Zegrzu Południowym. To niewątpliwa zaleta dla miłośników sportów wodnych - podkreśla Mariusz Poławski.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: