eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Green Mokotów po raz dziewiąty

Green Mokotów po raz dziewiąty

2018-04-26 10:35

Green Mokotów po raz dziewiąty

Powstaje 9. etap Green Mokotów © fot. mat. prasowe

Już wkrótce ruszają prace przy realizacji kolejnego etapu warszawskiego osiedla Green Mokotów. Tym razem w ofercie firmy ROBYG znajdzie się 57 mieszkań o powierzchniach od 40 m2 do 121 m2, które - podobnie jak lokale z poprzednich ośmiu faz tej inwestycji - wyposażone zostaną w system Smart House.
Rozpoczęcie prac budowlanych przy dziewiątym etapie Green Mokotów zaplanowano na Q3 2018. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z harmonogramem ich zakończenie nastąpi w Q3 2020.

Osiedle Green Mokotów to dogodna lokalizacja. Spacer do stacji metra zajmuje stąd 10 minut, a dotarcie do pobliskiego parku Arkadia zaledwie kwadrans. Położenie inwestycji powinny docenić również osoby stawiające na aktywny wypoczynek - w pobliżu znajdują się liczne ścieżki rowerowe oraz znajdujące się w dzielnicy miejsca świetnie nadające się do relaksu. Dla przyszłych mieszkańców nie bez znaczenia powinna okazać się również bliskość szkół i przedszkoli.
„Kontraktacja za 2017 rok na poziomie 3471 lokali – czyli powyżej oczekiwań Grupy – jest dowodem na słuszność przyjętej przez ROBYG strategii. Celem Grupy jest dostarczanie na rynek integralnych terenów miejskich z pełną infrastrukturą usługową, położonych w dogodnych komunikacyjnie lokalizacjach. Green Mokotów to jeden z takich projektów. Ponad 800 lokalowy projekt na warszawskim Mokotowie sprzedaje się bardzo szybko, dlatego uruchamiamy kolejne etapy. Cała inwestycja realizowana jest niezwykle sprawnie – obecnie już 3 budynki są odbierane przez właścicieli, którzy wkrótce zamieszkają w tym pięknym miejscu. Zainteresowanie Green Mokotów to zasługa skrupulatnego zaplanowania. Mokotów to jedna z popularniejszych dzielnic Warszawy pełna zieleni, punktów usługowych i miejsc do wypoczynku. Wpisaliśmy Green Mokotów w tę stylistykę z położeniem na skarpie wśród zieleni i dopasowaniem projektu architektonicznego do otoczenia. Naszym celem jest stworzenie nowoczesnej przestrzeni wkomponowującej się w charakter dzielnic, gdzie mieszkańcy będą czuli się dobrze, a życie będzie wygodne” - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG w Warszawie.

Mokotów pozostaje od lat centrum biznesowym Warszawy – zwiększa to jego atrakcyjność i jednocześnie zapotrzebowanie na lokale mieszkaniowe. Co więcej, Mokotów sam w sobie jest wygodnym miejscem do życia – liczne sklepy, punkty usługowe oraz miejsca kultury już tu są, a bliskość centrum stwarza wiele możliwości zarówno dla ludzi młodych, jak i rodzin z dziećmi. Grupa ROBYG zauważa duże zainteresowanie tym projektem. Mokotów to także się piękne parki i tereny rekreacyjne, takie jak: Park Morskie Oko, Królikarnia czy Park Dolinka Służewiecka.

fot. mat. prasowe

Powstaje 9. etap Green Mokotów

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House


”Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House, dzięki której każde mieszkanie przekształca się w inteligentnym dom. Zaawansowane rozwiązania technologiczne umożliwiają wygenerowanie oszczędności na poziomie nawet 30% miesięcznych opłat. Dodatkowo sam projekt architektoniczny jest pomyślany tak, żeby dawać mieszkańcom jak najwięcej benefitów. Wszystko to sprawia, że osiedle Green Mokotów to miejsce wprost idealne do zamieszkania, przyjazne zarówno ludziom, jak i środowisku, odpowiadające współczesnym światowym trendom wielorodzinnego budownictwa mieszkaniowego na najwyższym poziomie” – dodaje Joanna Chojecka.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, bliski Tarchomin, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, a wkrótce planuje uruchomienie projektów w kolejnych lokalizacjach.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: