eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Apartamenty Dolny Mokotów

Apartamenty Dolny Mokotów

2018-05-07 08:48

Apartamenty Dolny Mokotów

Dolny Mokotów - hol © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Warszawski Trakt Królewski, ulica Jana III Sobieskiego, pobliskie sąsiedztwo Parku Sieleckiego oraz Łazienek Królewskich. To właśnie pod tym adresem pną się w górę Apartamenty Dolny Mokotów. Nowa inwestycja spółki Dom Development dostarczy na stołeczny rynek 148 mieszkań i 5 lokali usługowych zlokalizowanych w dwóch budynkach. Autorem projektu jest pracownia HRA Architekci. Termin przekazania mieszkań zaplanowano na czwarty kwartał 2019 roku.
Najnowsza inwestycja Dom Development wzniesie się na działce położonej u zbiegu ulic Sobieskiego i Jazgarzewskiej, a więc tuż przy Parku Sieleckim oraz w niedalekim sąsiedztwie innych znanych wszystkim warszawiakom parków, w tym Łazienek Królewskich, Arkadii, Promenady czy Morskiego Oka. Lokalizacja inwestycji gwarantuje również dogodny dostęp do rozbudowanej infrastruktury usługowo-handlowej oraz komunikacji.

W ofercie dewelopera znajduje się 148 apartamentów - od kompaktowych lokali typu studio o powierzchni 35,3 mkw., przez przestronne, wielopokojowe apartamenty, po 9 penthousów. Ich ceny za mkw. kształtują się od 12 800 zł do 22 000 zł. Lokale będą posiadać przestronne balkony, loggie, tarasy lub przydomowe ogrody w parterze. W ramach inwestycji przewidziano również 5 lokali usługowych.

W garażu podziemnym przewidziano 172 miejsca parkingowe. Z myślą o wygodzie mieszkańców przewidziano dodatkowo 2 ogólnodostępne miejsca postojowe na terenie garażu oraz 2 miejsca naziemne. Ponadto w garażu zaprojektowano 26 miejsc parkingowych o ponadstandardowej szerokości (290 cm). Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym, w zależności od jego rodzaju, wyniesie od 50 000 zł do 91 840 zł. Dodatkowo w ofercie znajdą się 93 komórki lokatorskie. Na terenie inwestycji będą dostępne: rowerownia i wózkarnia.

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development przewidział programy wykończeniowe mieszkań „pod klucz”.

fot. mat. prasowe

Dolny Mokotów - część wspólna

W części wspólnej osiedla znajdować się będzie fontanna, oraz bezpieczna i funkcjonalny plac zabaw


ELEGANCJA I NOWOCZESNOŚĆ


Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o nowoczesnej architekturze z najwyższej klasy wykończeniem. Utrzymana w stonowanej kolorystyce elewacja budynków wykonana będzie ze szlachetnych i eleganckich materiałów – drewna, kamienia naturalnego, szkła i stali. Każdy z apartamentów wyposażony będzie w wysokie okna wykonane z naturalnego drewna. Wysokość apartamentów na ostatnich piętrach będzie wynosić 3m. W wejściu głównym od ulicy J. III Sobieskiego, będzie zrealizowane reprezentacyjne i doświetlone lobby z elegancką recepcją oraz duży i funkcjonalny hol, z którego mieszkańcy będą mogli dostać się do mieszkań oraz do części wspólnych i dziedzińca. Naprzeciwko recepcji w reprezentacyjnym holu znajdzie się naturalna ściana z żywymi roślinami.

W części wspólnej osiedla znajdować się będzie fontanna, oraz bezpieczna i funkcjonalny plac zabaw dla najmłodszych. Styl inwestycji ma łączyć w sobie wiodące współczesne trendy w architekturze, jak i najlepsze tradycje mokotowskiego modernizmu.

OTOCZENIE APARTAMENTÓW DOLNY MOKOTÓW


Dolny Mokotów to atrakcyjna dzielnica na mapie Warszawy, lubiana przez warszawiaków m.in. z uwagi na bliskość centrum, atrakcyjne otoczenie, w tym liczne mokotowskie parki (Łazienki Królewskie, Park Arkadia, Sielecki, Park Morskie Oko, Park Promenada oraz Park Szustrów) idealne na spacery czy poranny jogging i punkty usługowo-handlowe, w tym kafejki, restauracje, kluby fitness, basen. Apartamenty położone są w części Traktu Królewskiego – łączącej Zamek Królewski z Pałacem w Wilanowie. Na tym obszarze znajdują się m.in. najważniejsze instytucje państwowe, zabytkowe kamienice.

fot. mat. prasowe

Dolny Mokotów - taras

Lokale będą posiadać przestronne balkony, loggie, tarasy lub przydomowe ogrody w parterze.


Mieszkańcy inwestycji poza korzystaniem z uroków zielonych terenów znajdą wiele innych miejsc rekreacyjnych, m.in. Energy Fitness Club Palace ze strefą siłową, saunami i basenem, kompleks sportowy z basenem na terenie Holmes Place Premium Hotel Regent, Core Studio prowadzące zajęcia z Pilatesu, Klub Tenisowy Atol, czy basen Warszawianka - Wodny Park oraz wiele innych. Dla fanów rowerów w pobliżu są ścieżki rowerowe prowadzące m.in. do centrum lub w przeciwnym kierunku do Wilanowa. Tuż przy inwestycji znajduje się znany, profesjonalny serwis rowerowy.

Okolica osiedla posiada również rozwiniętą infrastrukturę usługowo-handlową. W pobliżu inwestycji znajduje się wiele sklepów między innymi: CH Panorama, Tesco, Rossman, cukierni, restauracji czy kafejek, w których można rozpocząć dzień od śniadania (np. Kawa za Ścianą czy Cafe Chełmska).
Mieszkańcy Apartamentów Dolny Mokotów dzięki rozwiniętej sieć komunikacyjnej z dostępem do wielu linii autobusowych w ciągu kilku minut mogą przedostać się do centrum. Ta część Warszawy jest także doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta.

fot. mat. prasowe

Dolny Mokotów - fontanna

W inwestycji powstaną 153 lokale w dwóch budynkach: 6 i 8-piętrowym.


Apartamenty Dolny Mokotów to miejsce nowoczesne i eleganckie o wysublimowanej architekturze. Będzie to widoczne w elementach wykończeniowych budynków, w ich formie oraz stylistyce, która nawiązywać będzie do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic i współgrać z charakterem najbliższego otoczenia. Dolny Mokotów jest idealną inwestycją dla osób aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących sobie możliwość relaksu wśród licznych parków i skwerów - powiedział Jarosław Szanajca, Prezes Dom Development S.A.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: