eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Bliska Wola Tower: mieszkania, biura, aparthotel

Bliska Wola Tower: mieszkania, biura, aparthotel

2018-06-20 12:22

Bliska Wola Tower: mieszkania, biura, aparthotel

Bliska Wola Tower © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (5)

Warszawa, zbieg al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Kasprzaka. To właśnie pod tym adresem powstaje Bliska Wola Tower. Ten multifunkcjonalny obiekt stanowi zwieńczenie prac przy budowanym przez J.W. Construction Holding SA osiedlu Bliska Wola. Kompleks zaoferuje zarówno lokale mieszkalne, jak i przestrzeń biurową oraz handlowo-usługową. Przedsprzedaż trwa.
Osiedle Bliska Wola powstaje w samym sercu warszawskiej Woli. Kolejny etap tej inwestycji wyróżniać ma się zarówno wysokością (92 metry i 27 kondygnacji naziemnych), jak również wyglądem - szklaną elewacją, panoramicznymi przeszkleniami i zabudowanymi balkonami.

Co wyróżnia projekt Bliska Wola Tower?


Bliska Wola Tower to jeden z najwyższych budynków mieszkalnych w tym rejonie stolicy. Jej mieszkańcy zyskają możliwość podziwiania panoramy stolicy przez panoramiczne, wysokie na 2,4 m okna. Cechą charakterystyczną obiektu są również loggie - rozwiązanie dość rzadko stosowane w przypadku tak wysokich budynków.

Projekt zakłada również powstanie Central Parku z fontannami i zespołem boisk, m.in. do piłki nożnej czy koszykówki, z kilkoma placami zabaw i przestrzenią do uprawiania jogi. Ofertę uzupełni pasaż handlowy z lokalami usługowymi przeznaczonymi na butiki, księgarnie, kawiarnie oraz przedszkole.

fot. mat. prasowe

Bliska Wola Tower - wizualizacja 1

Inwestycja powstaje zbiegu al. Prymasa Tysiąclecia i ul. Kasprzaka


Komfortowe apartamenty dla amatorów miejskiego życia


W budynku znajdą się 482 apartamenty o podwyższonym standardzie o powierzchni od 23 do 146 mkw. Funkcjonalnie zaprojektowane układy pomieszczeń, przestronne zabudowane balkony oraz duże drewniane okna sprawią, że osiedle Bliska Wola jest komfortowym miejscem do życia.

Apartamenty zlokalizowane na najwyższych piętrach budynku oferują spektakularny widok na centrum Warszawy. Przestronne zabudowane loggie z możliwością otwierania okien pozwalają na organizacje spotkań na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi.

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców będzie lobby z recepcją.

fot. mat. prasowe

Bliska Wola Tower - wizualizacja 2

Będzie to jeden z najwyższych obiektów mieszkalnych w tej części Warszawy.


Dzięki kompleksowości obiektu mieszkańcy Bliska Wola Tower będą mogli korzystać z rozwiązań typowych dla budynków wielofunkcyjnych, w tym m.in. z wszelkich możliwych opcji bezpieczeństwa: całodobowej ochrony, monitoringu oraz wideodomofonu, zabezpieczeń przeciwpożarowych (DSO, SUG,SSP) oraz udogodnień podnoszących prestiż lokalizacji np.: system centralnej klimatyzacji.
– Ofertę, którą wprowadzamy do przedsprzedaży, kierujemy zarówno do osób poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji, blisko centrum Warszawy, jak i do inwestorów zainteresowanych apartamentami na wynajem. Świetna lokalizacja oraz rozwinięta infrastruktura rekreacyjno-sportowa i komunikacyjna wokół osiedla oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań to atuty, które powodują, że Bliska Wola jest najchętniej wybieranym przez klientów warszawskim projektem według raportu portalu nowawarszawa.pl – „TOP 10 najlepszych osiedli mieszkaniowych” – mówi Małgorzata Ostrowska, Członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction Holding SA.

fot. mat. prasowe

Bliska Wola Tower - wizualizacja 3

W budynku znajdą się 482 apartamenty o podwyższonym standardzie o powierzchni od 23 do 146 mkw.


Biura i apartamenty na wynajem dla inwestorów


Na piętnastu piętrach Bliska Wola Tower zaprojektowano lokale biurowe oraz apartamenty na wynajem (lokale aparthotelowe). By zapewnić najemcom najwyższy komfort użytkowania, ta część budynku będzie oddzielona od części mieszkalnej – posiadać będzie osobne wejście, windy oraz recepcję, która spełniać będzie funkcję kontroli dostępu.

fot. mat. prasowe

Bliska Wola Tower - wizualizacja 4

Na parterze Bliska Wola Tower znajdzie się pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi oraz restauracją i kawiarnią


Apartamenty na wynajem (lokale aparthotelowe) posiadać będą zróżnicowaną strukturę –jednopokojowych z aneksem kuchennym o metrażach od 18-38 mkw. oraz dwupokojowych z aneksem kuchennym lub kuchnią o powierzchni 33-37 mkw.

Ponadto na parterze Bliska Wola Tower znajdzie się pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi oraz restauracją i kawiarnią, z której będą mogli korzystać zarówno użytkownicy części biurowej i aparthotelowej, jak i goście z zewnątrz.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: