eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Wystartowała budowa osiedla Nowych Kosmonautów

Wystartowała budowa osiedla Nowych Kosmonautów

2018-07-13 12:02

Wystartowała budowa osiedla Nowych Kosmonautów

Wystartowała budowa osiedla Nowych Kosmonautów © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Wkrótce na poznańskich Winogradach powstanie nowa inwestycja mieszkaniowa – osiedle Nowych Kosmonautów. Nazwa nie jest przypadkowa - trzy nowoczesne budynki staną w sąsiedztwie dobrze znanego poznaniakom osiedla. Projekt realizowany będzie przez Monday Development, dewelopera należącego do grupy Unidevelopment. Budowa właśnie się rozpoczęła, a pierwsze lokale będą gotowe u schyłku nadchodzącego roku.
Osiedle Nowych Kosmonautów to uzupełnienie znanego poznańskiego kompleksu mieszkaniowego. Nowa inwestycja ma wykorzystać atuty lokalizacji, dostarczając jej jednocześnie zupełnie nowej jakości.
– Monday Development w swoim dorobku posiada już podobne duże inwestycje takie jak Osiedle Czarnieckiego czy Hevelia. Obie zostały bardzo dobrze przyjęte przez poznaniaków i stanowią doskonały przykład nowoczesnego uzupełnienia istniejącej już tkanki miejskiej. Osiedle Nowych Kosmonautów również będzie nową jakością i architektoniczną odmianą dla dotychczasowej zabudowy tej części Winograd – mówi Iwona Chmielewska, Wicedyrektor ds. Sprzedaży w Monday Development. – Od początku sprzedaży odnotowujemy spore zainteresowanie inwestycją. Liczba zarezerwowanych mieszkań z każdym tygodniem rośnie - dodaje.

Osiedle Nowych Kosmonautów to trzy budynki wielorodzinne o wysokości 11 do 13 pięter. Łącznie dostarczą one na wielkopolski rynek 344 mieszkania. Plany zakładają również powstanie dwupoziomowej hali garażowej oraz powierzchni przeznaczonej na działalność handlowo-usługową. Projekt Nowych Kosmonautów powstał w pracowni Archikwadrat, generalnym wykonawcą jest Unibep S.A. Pierwsze mieszkania zostaną przekazane właścicielom pod koniec 2019 roku.

Szeroka oferta metraży w inwestycji Nowych Kosmonautów sprawia, że każdy powinien znaleźć tu lokal na miarę swoich potrzeb. Budynki zostały zaprojektowane tak, by wyeksponować jeden z atutów tej lokalizacji - widok na panoramę miasta, robiący największe wrażenie z mieszkań położonych na ostatnich kondygnacjach. Poszukujący mieszkań w tej części miasta z pewnością doceniają bogatą infrastrukturę handlowo-usługową i dogodne rozwiązania komunikacyjne jakie oferują mieszkańcom Winogrady. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się duże obiekty handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, czy dom kultury. W niedalekiej odległości jest kino, park miejski oraz przepiękna droga rowerowa nad brzegiem Warty - „Wartostrada”. Do Starego Rynku dostać się stąd można w zaledwie 15 minut korzystając z autobusu, którego przystanek znajduje się tuż przy inwestycji, lub tramwaju oddalonego o kilka minut pieszo. Osiedle położone jest nieopodal planowanej linii tramwajowej na Naramowice, dzięki czemu wachlarz dostępnych możliwości komunikacyjnych niebawem jeszcze się powiększy.

fot. mat. prasowe

Osiedle Nowych Kosmonautów - wizualizacja

Inwestycja Nowych Kosmonautów powstaje u zbiegu ulic Serbskiej i Naramowickiej w Poznaniu


Osiedle Nowych Kosmonautów to z pewnością lokalizacja dla osób, które cenią sobie wygodne życie na co dzień, czerpiąc z bogatej infrastruktury miejsca, w którym mieszkają.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: