eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kameralna willa na Żoliborzu

Kameralna willa na Żoliborzu

2018-09-09 00:50

Kameralna willa na Żoliborzu

Kameralna willa na Żoliborzu © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Stary Żoliborz, zbieg ulic Mickiewicza i Mścisławskiej. To właśnie pod tym adresem wzniesie się w górę kameralna, dwupiętrowa willa projektu pracowni Bulanda i Mucha - Architekci. Budynek nawiązuje do architektury typowej dla lat 20-tych minionego stulecia i harmonijnie wpisuje się w charakterystyczną dla tej części miasta zabudowę.
Powstająca przy Mickiewicza 58 inwestycja to kameralna, luksusowa willa miejska, której projekt nawiązuje charakterem do międzywojennej, modernistycznej zabudowy „Żoliborza Dziennikarskiego”. Przy realizacji budynku zostaną wykorzystane najwyższej jakości materiały. Do jego wykończenia użyty zostanie biały tynk oraz kamień. Wszystkie apartamenty wyposażone zostaną w drewnianą stolarkę okienną i posiadać będą loggie lub tarasy. Do każdego lokalu przynależeć będą dwa miejsca postojowe w podziemnym garażu.

W budynku powstanie 6 prestiżowych apartamentów z ogródkami na parterze oraz tarasami, w tym jeden, zlokalizowany na drugim piętrze penthouse. Lokale zostały zaprojektowane ze starannością: jasne pomieszczenia z przeszkleniami sięgającymi niemal do sufitu mają być gwarancją dobrego doświetlenia ponad 3-metrowych wnętrz. Hole i klatka schodowa zostały również zaprojektowane w charakterze dyskretnej elegancji okresu międzywojennego. Posadzki klatki schodowej to tzw. „gorsecik warszawski”, charakterystyczny dla Warszawy lat 20-tych ubiegłego stulecia.

Budynek znajduje się obecnie w fazie realizacji, a zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

fot. mat. prasowe

Mickiewicza 58 - wizualizacja 1

Budynek został zaprojektowany jako kameralny i luksusowy apartamentowiec„Wyjątkowość tej inwestycji podkreśla jej kameralność i dobór proponowanych rozwiązań. Jest to nieduża, miejska willa, jakich brakuje w tej części miasta. Inwestor od początku współpracy z nami stawiał na wysoką jakość użytych materiałów, harmonię z otoczeniem, a także na wyjątkowo funkcjonalnie zaplanowane pomieszczenia dla przyszłych właścicieli. Na dzisiejszym rynku nieruchomości deweloperskich tego rodzaju inwestycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem” - powiedział Włodzimierz Mucha, autor projektu oraz partner w firmie Bulanda, Mucha - Architekci.

fot. mat. prasowe

Mickiewicza 58 - wizualizacja 2

W budynku znajduje się 6 wysokiej klasy apartamentów z ogródkami na parterze i tarasami

fot. mat. prasowe

Mickiewicza 58 - wizualizacja 3

Budynek znajduje się obecnie w fazie realizacji, a zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2019 roku.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: