eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Rodzinne Komorniki z kolejnym etapem w sprzedaży

Rodzinne Komorniki z kolejnym etapem w sprzedaży

2018-10-02 10:10

Rodzinne Komorniki z kolejnym etapem w sprzedaży

Rodzinne Komorniki © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Podpoznańskie Komorniki, ulica Pana Taudeusza. To właśnie pod tym adresem Sky Investments prowadzi prace związane z realizacją osiedla Rodzinne Komorniki. Sprzedaż już trwa, a swoich nabywców znalazła już przeszło połowa oferowanych lokali.
Pierwsza faza osiedla to 48 domów w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 79 m kw. Drugi etap zakłada powstanie 6 domów o tym samym metrażu i 16 nieco przestronniejszych (90,39 m kw.), a trzeci - ostatni - to 36 lokali (79 m kw.). Taki kształt harmonogramu prac ma gwarantować jak najbardziej optymalne warunki ze względu na technologię procesu budowy. Prace budowlane trwają, a pierwsze domy będą gotowe na przyjęcie mieszkańców już w nadchodzącym roku.

Rodzinne Komorniki nie mogą narzekać na brak zainteresowania ze strony kupujących. Z 70 budowanych domów w sprzedaży pozostaje już tylko 30. Klienci wciąż mają do wyboru dwa typy lokali: A i B, które różnią się całkowitą powierzchnią użytkową: 79 m kw. lub 90,39 m kw. W obu wariantach opcjonalnie oferowane jest również poddasze nieużytkowe.

fot. mat. prasowe

Rodzinne Komorniki - wizualizacja 1

Ponad połowa budowanych lokali znalazła już swoich nabywców


Bez względu na metraż, przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji dwupoziomowy dom z salonem, kuchnią oraz toaletą na parterze, a także trzema pokojami i łazienką na piętrze. Taka przestrzeń to dobra propozycja dla rodziny z dziećmi lub par planujących wspólną przyszłość. W zależności od potrzeb, można przygotować sypialnię, gabinet i garderobę lub trzy kompaktowe sypialnie. Deweloper Sky Investments zaplanował także zielone ogródki, z trawą rolowaną, przygotowaną i wcześniej hodowaną. Ułatwi to przyszłym mieszkańcom zorganizowanie całego ogrodu. Warto nadmienić, że inwestycja jest realizowana przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach, niewielkiej miejscowości pod Poznaniem. Otoczenie osiedla tworzy wyłącznie niska zabudowa jednorodzinna, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

fot. mat. prasowe

Rodzinne Komorniki - wizualizacja 2

W II etapie powstaną 22 domy


– Projektujemy przestrzeń, myśląc o mieszkańcach. Zaplanowaliśmy wewnętrzne alejki, wyłożone kostką brukową, chodniki oraz oświetlenie. Przy domu będą dwa miejsca postojowe, dzięki czemu każdy odczuje komfort. Budujemy kompleksowo - mówi Agnieszka Jałoszyńska, Dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Sky Investments.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: