eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Piękna 21 we Wrocławiu. Nowe mieszkania Dom Development

Piękna 21 we Wrocławiu. Nowe mieszkania Dom Development

2018-10-16 11:54

Piękna 21 we Wrocławiu. Nowe mieszkania Dom Development

Piękna 21 © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Dom Development poinformował o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań powstających w ramach wrocławskiej inwestycji Osiedle Piękna 21. Przyszli mieszkańcy usytuowanego na terenie dzielnicy Krzyki budynku mogą wybierać spośród 196 lokali o powierzchniach od 27,5 mkw. do 115 mkw. Zaplanowany termin zakończenia prac budowlanych to II kwartał 2020 roku.
Budynek posiadający od 4 do 10 pięter wzniesie się na działce zlokalizowanej u zbiegu ulic Pięknej i Nyskiej i dostarczy na dolnośląski rynek 196 mieszkań (od jedno- do czteropokojowych) oraz 4 lokale usługowe. Jak zapewnia deweloper, przestrzeń została zaprojektowana w sposób, który sprzyjać ma funkcjonalnej aranżacji i użytkowaniu. Do każdego z mieszkań należeć będzie loggia, balkon lub taras, a w przypadku parteru - przydomowy ogródek. W ramach inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa ze 167 miejscami parkingowymi oraz 34 naziemne miejsca postojowe. Projekt architektoniczny wykonała pracownia AP Szczepaniak.

Dodatkowo dla zmotoryzowanych mieszkańców Pięknej 21 przewidziano 167 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz 34 miejsca parkingowe naziemne.

Inwestycja położona jest w pobliżu al. Armii Krajowej oraz modnych restauracji, sklepów czy galerii handlowych. W okolicy mieszczą się też szkoły, przedszkola i uczelnie wyższe oraz ośrodki rekreacyjno-sportowe, m.in.: kluby fitness, aquapark czy ścianki wspinaczkowe. W pobliżu inwestycji, przy ulicy Hubskiej mieści się Browar Mieszczański, XIX-wieczny obiekt, który pełni ważną rolę na kulturalnej mapie Wrocławia.

W okolicy inwestycji Piękna 21 znajdują się także atrakcyjne tereny zielone: Park Skowroni, Park Tarnogajski czy Park Wschodni, otoczony rzekami: Oława i Oława Dolna oraz ROD ‘’Oławka’’. Droga do Parku Wschodniego zajmie mieszkańcom około 15 minut.

fot. mat. prasowe

Piękna 21 - wizualizacja 2

Budynek posiadający od 4 do 10 pięter docelowo liczyć będzie 200 lokali.


Piękna 21 to nasza najnowsza inwestycja we Wrocławiu, doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta. Zlokalizowana w pobliżu Osiedla Oaza, jednego z poprzednich projektów Dom Development. Dzielnica Krzyki, w której powstaje Piękna 21, jest jedną z najczęściej rekomendowanych części miasta do zamieszkania – mówi Iwona Kołodziejczyk, Prezes Zarządu Dom Development Wrocław Sp. z o.o.

fot. mat. prasowe

Piękna 21 - wizualizacja 1

Inwestycja położona jest w popularnej dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulicy Pięknej i Nyskiej.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: