eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ogrody Graua i Grota 111 - nowe mieszkania we Wrocławiu

Ogrody Graua i Grota 111 - nowe mieszkania we Wrocławiu

2018-10-30 13:38

Ogrody Graua i Grota 111 - nowe mieszkania we Wrocławiu

Ogrody Graua © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Echo Investment buduje nowe mieszkania we Wrocławiu. Mowa tu o inwestycjach Grota 111 na Krzykach oraz usytuowanych w pobliżu placu Grunwaldzkiego Ogrodach Graua.
Firma Echo Investment obecna jest na wrocławskim rynku mieszkaniowym nie od dziś. Teraz rozpoczyna dwie nowe inwestycje: trzeci etap rodzinnego osiedla Grota 111 oraz elegancki projekt Ogrody Graua.

W ramach poprzednich etapów osiedla Grota 111 swoje lokum znalazło już ponad 200 rodzin. Do sprzedaży trafił właśnie III etap, a w nim 53 nowe mieszkania o powierzchni od 27 do 84 mkw.
- Osiedle Grota 111 to doskonałe miejsce na start nowego etapu życia: dla młodych ludzi zakładających rodziny, specjalistów stawiających na mobilność, którzy szukają dobrze zlokalizowanego i zaprojektowanego miejsca dla siebie i swoich najbliższych. Wychodząc im naprzeciw uruchomiliśmy trzeci i zarazem ostatni etap tej inwestycji – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Echo Investment.

Apartamenty Ogrody Graua wzniosą się z kolei w okolicy ulic Czerwonego Krzyża i Gdańskiej, w niedalekim sąsiedztwie placu Grunwaldzkiego. Inwestycja powstanie nieopodal XIX-wiecznego, neogotyckiego pałacyku autorstwa Alberta Graua. To projekt, który powinien zainteresować tych, którzy poszukują atrakcyjnej lokalizacji, niestandardowej architektury i nowoczesnych rozwiązań. Do sprzedaży trafiło 49 apartamentów o powierzchni od 35 do 137 mkw. Mieszkańcy, ze względu na lokalizację w centrum miasta, będą mieli blisko do szkół, uczelni, biur, lokalnych sklepów, restauracji, galerii handlowej czy nad brzeg Odry.

fot. mat. prasowe

Grota 111

W III etapie powstaną 53 mieszkania o powierzchni od 27 do 84 mkw.


- Ogrody Graua to historyczna przestrzeń, której podarujemy nowe życie. To niezwykłe miejsce zyska ciąg dalszy, w sąsiedztwie zrewitalizowanego pałacyku. Wybudujemy 49 apartamentów wyposażonych w inteligentny system sterowania Echo Smart. Będzie to pierwszy wrocławski projekt Echo Investment, w których mieszkania będą w standardzie wyposażone w smart rozwiązania przyszłości. Zadbamy również o otoczenie inwestycji, wokół budynków powstanie park i kreatywny plac zabaw, stacji ładowania samochodów oraz stanowiska rowerowe – dodaje Dawid Wrona.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: