eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Nowe inwestycje mieszkaniowe na Pomorzu

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Pomorzu

2018-11-05 09:25

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Pomorzu

Osiedle Brawo Pruszcz Gdański © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

Nowe inwestycje mieszkaniowe na Pomorzu. Spółka INPRO poinformowała właśnie o swoich czterech kolejnych projektach w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Pruszczu Gdańskim. Sprzedaż realizowanych w ich ramach mieszkań ma ruszyć w nadchodzącym roku.
Nowe inwestycje mieszkaniowe INPRO S.A. to kontynuacja działań, które deweloper już od wielu lat prowadzi na trójmiejskim rynku i w jego okolicach.

Osiedle Start powstanie w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki. Obiekt wzniesie się przy ulicy Nowatorów, w pobliskim sąsiedztwie Obwodnicy Trójmiasta. Jest to rejon dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Osiedle ma wyróżniać wysoka jakość materiałów oraz przemyślany i spójny projekt, który ma płynnie wkomponować się w jego zielone otoczenie. Atutem inwestycji jest pobliska infrastruktura, w tym przedszkole, szkoły, sklepy (m.in. Ikea), oraz Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy. Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w ramach ten inwestycji zaplanowano na wiosnę 2019 r.

fot. mat. prasowe

Osiedle Start Gdańsk

Osiedle Start powstanie w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki


W gdyńskiej dzielnicy Karwiny przy ul. Fleszarowej-Muskat INPRO wybuduje rodzinne osiedle Zenit. Tutaj propozycję dla siebie znajdą miłośnicy natury, inwestycja powstanie przy pięknym lesie, na granicy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Projekt kompleksu uwzględnia powstanie licznych udogodnień i miejsc rekreacyjnych dla dorosłych mieszkańców oraz ich dzieci. Osiedle zlokalizowane będzie w odległości zaledwie 1,7 km od stacji SKM Gdynia Karwiny, co umożliwi szybki dojazd do centrum miasta oraz w inne jego części. Zmotoryzowanych na pewno ucieszy bliska odległość osiedla od trójmiejskiej obwodnicy (1 km), która pozwoli skutecznie ominąć korki w mieście. W okolicy znajdują się także przedszkola, szkoły, sklepy (m.in. Biedronka oraz Lidl) oraz inne obiekty handlowo-usługowe.

fot. mat. prasowe

Osiedle Zenit Gdynia

W gdyńskiej dzielnicy Karwiny przy ul. Fleszarowej-Muskat INPRO wybuduje rodzinne osiedle Zenit


W Rumi przy ul. Jeziornej powstanie osiedle Ostoja, które może spodobać się miłośnikom nowoczesnych rozwiązań. Kompleks będzie wybudowany w sąsiedztwie terenów zielonych, ale jednocześnie w bardzo bliskiej odległości centrum handlowego Port Rumia, gdzie mieszkańcy znajdą liczne sklepy, restauracje i supermarket Auchan. Lokalizacja ta jest korzystna także ze względu na świetne połączenie z Gdynią – tam mieszkańcy osiedla dostaną się w 25 minut.

fot. mat. prasowe

Osiedle Ostoja Rumia

Osiedle Ostoja powstaje w Rumi przy ul. Jeziornej


Kolejną inwestycją mieszkaniową INPRO będzie osiedle Brawo w Pruszczu Gdańskim przy skrzyżowaniu ulic Domeyki i Strzeleckiego. Kompleks będzie wyróżniał się nowoczesną, a jednocześnie ponadczasową architekturą, niespotykaną dotychczas w tym mieście. W ramach osiedla zaplanowano szereg udogodnień dla mieszkańców m.in. salę fitness oraz plac zabaw dla dzieci w budynku. Inwestycja także będzie wyróżniała się dogodną lokalizacją z dostępem do szeregu udogodnień, m.in. sklepów Biedronka, Tesco oraz Piotr i Paweł. W okolicy znajdują się również przedszkole, żłobek, poczta oraz inne punkty usługowe. Dzięki niewielkiej odległości od obwodnicy Trójmiasta mieszkańcy osiedla Brawo dojadą do Gdańska w ok. 20 minut. W okolicy znajduje się również stacja PKP Pruszcz Gdański. To idealny wybór dla tych, którzy cenią wysoką jakość i relaks w otoczeniu natury.

Sprzedaż lokali, które powstaną w ramach inwestycji w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Pruszczu Gdańskim rozpocznie się w 2019 roku.
„Nasze nowe inwestycje mieszkaniowe będą budowane z myślą o różnorodnych potrzebach przyszłych lokatorów. Za szczególnie ważny atut naszych inwestycji uważam ich lokalizacje – naszym priorytetem jest zapewnienie przyszłym mieszkańcom komfortowych warunków mieszkalnych w otoczeniu natury, a jednocześnie z wysoce rozwiniętą infrastrukturą wokół i wygodnym dojazdem do pracy czy szkoły. Kolejne ważne dla nas punkty to efektywne gospodarowanie przestrzenią, dzięki któremu nasze osiedla to kompleksowe inwestycje z licznymi atrakcjami i udogodnieniami oraz projektowanie lokali mieszkalnych w sposób przemyślany – tak, aby przyszli mieszkańcy z łatwością je urządzili i szybko mogli się do nich wprowadzić”- mówi Rafał Zdebski, Dyrektor Handlowy INPRO S.A.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: