eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Unidevelopment buduje Osiedle Idea Ogrody w Radomiu

Unidevelopment buduje Osiedle Idea Ogrody w Radomiu

2018-11-06 11:02

Unidevelopment buduje Osiedle Idea Ogrody w Radomiu

Idea Ogrody © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Ruszył sprzedaż mieszkań realizowanych w ramach radomskiego Osiedla Idea Ogrody. Projekt stanowi część wieloetapowej inwestycji, którą Unidevelopment rozpoczął w dzielnicy Wacyn już w 2016 roku. Przyszli mieszkańcy będą mogli wybierać spośród 60 mieszkań zlokalizowanych w 15 kameralnych budynkach. Ceny rozpoczynają się od 4 600 zł/m2.
Radom, ulica Listopadowa. To właśnie pod tym adresem powstanie kameralne Osiedle Idea Ogrody, na które złoży się 15 budynków mieszkalnych. W każdym z nich znajdą się cztery lokale o powierzchni o powierzchniach 85 i 92 m². Wszystkie posiadać będą niezależne wejścia, przydomowy ogródek oraz miejsca postojowe. Wyróżnikiem inwestycji ma być prosta, modernistyczna architektura, zielone otoczenie oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. W niedalekim sąsiedztwie znajdują się placówki edukacyjne, sklepy, stacje benzynowe, przychodnie, apteki, poczta oraz klub fitness. Atutem jest również niewielka odległość do przystanków autobusowych oraz dróg wylotowych w kierunku Warszawy, Krakowa i Łodzi.

Osiedle Idea Ogrody to kontynuacja realizacji planów inwestycyjnych firmy Unidevelopment, która posiada teren o powierzchni ok. 29 ha, znajdujący się w radomskiej dzielnicy Wacyn pomiędzy ulicą Przytycką, Listopadową, Radiową i Uniwersytecką. Zgodnie z przyjętą strategią na ww. nieruchomości będą realizowane kolejne etapy projektu łączącego funkcje mieszkaniowe, usługowe i rekreacyjne. Oprócz nowych budynków, wokół pobliskiego akwenu planowane są m.in. tereny zielone. Realizacja inwestycji ma za zadanie dodatkowo ożywić tę część miasta i sprawić, że stanie się ona dostępna dla wszystkich mieszkańców Radomia.
„Nasza nieruchomość posiada ogromny potencjał, wynikający z lokalizacji i przyjętych założeń urbanistycznych. Dzięki nim może tu powstać część miasta, która zapewni mieszkańcom możliwość spokojnego, komfortowego życia w otoczeniu zieleni oraz łatwy dostęp do sklepów, szkół, komunikacji miejskiej i innych udogodnień. Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują w Radomiu nowoczesnych budynków mieszkaniowych. Potwierdzeniem zapotrzebowania na nie jest zainteresowanie, z jakim spotkała się pierwsza część naszej wieloetapowej inwestycji, w której sprzedaliśmy wszystkie mieszkania”. – mówi Zbigniew Gościcki, Prezes Unidevelopment S.A.

Dotychczas na terenie radomskiej nieruchomości należącej do Unidevelopment zrealizowany został wielorodzinny budynek, w którym powstało 46 mieszkań, garaż podziemny i lokale usługowe. Obecnie, dzięki rozpoczętej budowie I etapu projektu Idea Ogrody w ofercie dostępnych jest kolejnych 12 mieszkań. Ich ceny wynoszą 4 600 - 4 800 zł za m². Sprzedaż prowadzi, tak samo jak w przypadku poprzedniego projektu Unidevelopment w Radomiu, firma RO.SA-Invest.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: