eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Harmony Park - ostatni etap w sprzedaży

Harmony Park - ostatni etap w sprzedaży

2018-11-08 09:50

Harmony Park - ostatni etap w sprzedaży

Harmony Park - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Grupa Marvipol poinformowała o rozpoczęciu sprzedaży mieszkań realizowanych w ramach ostatniej fazy projektu Harmony Park, który ma stanowić finalną część osiedla Central Park Ursynów. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród 319 mieszkań i 3 lokali usługowych. Ceny rozpoczynają się od 7 665 zł za m2. Zakończenie prac przewidziano na ostatni kwartał 2020 roku.
Warszawa, ulica Kłobucka. Granica dzielnicy Ursynów i biznesowej części Mokotowa. To właśnie pod tym adresem wzniesie się w górę ostatni etap Harmony Park, a w nim 7 budynków w kameralnej, niskiej zabudowie (od 2 do 4 pięter). Będą to ostatnie lokale, jakie powstaną w ramach Central Park Ursynów.

W ofercie Marvipolu znalazło się tym razem 319 mieszkań - od kompaktowych 30-metrowych kawalerek po przestronne 5-pokojowe apartamenty o powierzchni 144 m². Każde z nich wyposażone zostanie w balkon, taras lub przydomowy ogródek. Kupujący będą mogli także wybierać wśród apartamentów z oknami na dwie strony świata. W 11 lokalach o metrażach od 57 do 144 m² będzie możliwość zamontowania kominka, a mieszkańcy innych zyskają widok na wewnętrzne oczko wodne. Co istotne, większość mieszkań będzie miało ponadstandardową wysokość – 305 cm.

Nadrzędnym celem projektu są rozwiązania mające pozytywny wpływ na poziom i jakość życia na całym terenie inwestycji. Całe osiedle, dzięki wprowadzeniu podziemnego ruchu kołowego, posiada bogate, staranie zaplanowane części wspólne, w tym liczne miejsca do rekreacji oraz sklepy i punkty usługowe. Osiedle Harmony Park będzie miało dostęp do pełnej infrastruktury Central Park Ursynów oferującej m.in. własne jezioro otoczone drewnianymi pomostami, miejsce do jogi, ścieżki spacerowe i do joggingu oraz Plac Restauracyjny z uroczymi knajpkami. Z myślą o najmłodszych powstaną dwa place zabaw oraz wielofunkcyjne boisko, przynależne do poprzedniego etapu inwestycji. Na terenie Central Park Ursynów uruchomiono przedszkole, a w najbliższym otoczeniu Harmony Park znajdują się również publiczne przedszkole i szkoły.

fot. mat. prasowe

Harmony Park - wizualizacja

Łącznie w 7 budynkach znajdzie się 319 mieszkań i 3 lokale usługowe


Atutem całego kompleksu ma być starannie zaplanowana zieleń obfitująca w kwitnące na wiosnę drzewa i krzewy oraz współgrające ze zbiornikami wodnymi trawy ozdobne i rośliny szuwarowe. Przewidziana roślinność na dachach budynków Central Park Ursynów korzystnie wpłynie na jakość powietrza na osiedlu i zasilającej jeziorko deszczówki.

Projekt architektoniczny Harmony Park przygotowała warszawska pracownia Archiplan Design.
„Organiczna urbanistyka zespołu zabudowy, wewnątrz osiedla, poszukująca otwarć widokowych, różnorodnych, niemalże z każdego zaplanowanego mieszkania, umożliwia dobre nasłonecznienie mieszkań, jak również zapewnia ich użytkownikom prywatność. Wody otwarte towarzyszące zabudowie inwestycji Central Park Ursynów wzbogacają przestrzeń i czynią ją bezkonkurencyjnym miejscem spędzania wolnego czasu jego mieszkańców” – mówi Ewa Widera, główny architekt, Archiplan Design.

Ceny mieszkań na osiedlu rozpoczynają się od 7 655 zł za m2. Zakończenie budowy planowane jest w IV kwartale 2020 roku.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: