eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Modern City - nowe mieszkania na Bemowie

Modern City - nowe mieszkania na Bemowie

2018-11-13 10:36

Modern City - nowe mieszkania na Bemowie

Modern City - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Nowe mieszkania na Bemowie. Grupa ROBYG poinformowała właśnie o rozpoczęciu sprzedaży lokali realizowanych w ramach zlokalizowanej na terenie tej dzielnicy inwestycji Modern City, które - podobnie jak inne realizacje tego dewelopera - w standardzie zostaną wyposażone w inteligentny system Smart House. Kupujący mogą wybierać spośród 132 mieszkań o powierzchni od 32 do 84 m2. Ceny rozpoczynają się od 8100 zł za metr kwadratowy. Rozpoczęcie prac budowlanych ma nastąpić jeszcze w bieżących roku.
Bemowo, ulica Szeligowska 53. To właśnie pod tym adresem powstaje nowa inwestycja z portfolio firmy ROBYG. Na Modern City złoży się docelowo przeszło 800 mieszkań, których realizacja podzielona będzie na 9 etapów. W pierwszym etapie deweloper oferuje 132 mieszkania o powierzchniach od 32 m2 do 84 m2. Ceny rozpoczynają się od 8100 zł za metr. Niezaprzeczalnym atutem projektu jest zaplanowana w sąsiedztwie budowa II linii metra. Jednocześnie wszystkie mieszkania – co jest znakiem firmowym Grupy ROBYG – będą w cenie wyposażone w nowoczesny system Smart House.
„Grupa ROBYG charakteryzuje się bardzo dobrym dopasowaniem oferty do potrzeb rynku, co skutkuje dobrą kontraktacją i nabywaniem lokali na wczesnym etapie inwestycji. Narastająco po trzech kwartałach 2018 roku spółka sprzedała 2016 lokali. Grupa – obserwując duże zainteresowanie kupujących dwoma wcześniejszymi projektami w dzielnicy Bemowo – rozpoczyna kolejny projekt w tej lokalizacji – Modern City. Inwestycja została zainaugurowana 6 listopada uroczystym wmurowaniem kamienia węgielnego. Modern City zostało zaplanowane tak, żeby tworzyć samowystarczalną przestrzeń miejską. W inwestycji znajdą się wszystkie potrzebne udogodnienia, m.in. punkty usługowe czy sprzyjająca relaksowi zieleń. Jednocześnie już na etapie lokowania projektu myśleliśmy o tym, żeby znalazło się w bliskości szlaków komunikacyjnych – w tym powstającej linii metra” – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Bemowo oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – aktywni mają na wyciągnięcie ręki pełną ofertę rekreacyjną i rozrywkowo-kulturalną stolicy, a rodziny z dziećmi i miłośnicy przyrody zrelaksują się w otoczeniu zieleni i parków. Ogromną zaletą Bemowa jest dobre połączenie z siecią komunikacyjną Warszawy, dzięki czemu można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta. Niewątpliwym atutem jest także zaplanowana w pobliżu budowa stacji II linii metra.
„W pierwszym etapie Modern City dostępne są lokale o szerokim zakresie metraży od 33 m2 do 85m2. Rozmiar lokali, ich rozkłady oraz funkcjonalność przestrzeni wspólnych została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom żyjącym w pojedynkę. Modern City zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań – m.in. paneli fotowoltaicznych oraz świateł LED, które wpływają na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowym i cenionym przez kupujących atutem jest system Smart House – w standardzie, bez dodatkowych opłat – pozwalający na sterowanie urządzeniami domowymi przez np. smartfon, dzięki czemu mieszkanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i energooszczędne. Wszystkie te elementy są efektem obserwacji potrzeb klientów i tworzą razem harmonijną przestrzeń do życia” – dodaje Joanna Chojecka.

fot. mat. prasowe

Modern City - wizualizacja

W pierwszym etapie Modern City dostępne są lokale o powierzchniach od 33 m2 do 85m2


Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House – zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, bliski Tarchomin, Włochy i Praga, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: