eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Osiedle Reset: II etap w sprzedaży

Osiedle Reset: II etap w sprzedaży

2018-11-26 09:28

Osiedle Reset: II etap w sprzedaży

Osiedle Reset © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Firma Echo Investment poinformowała o rozpoczęciu prac związanych z realizacją II etapu powstającego na warszawskim Mokotowie Osiedla Reset. Ta faza inwestycji przewiduje budowę 249 lokali mieszkalnych, które mają być gotowe w I kwartale 2021 roku.
Drugi etap Osiedla Reset to cztery budynki wielorodzinne, które dostarczą na stołeczny rynek 249 mieszkań o powierzchniach od 25 do 85 mkw. Ich oddanie do użytkowania zaplanowano na I kwartał 2021 roku. Projekt inwestycji powstał w pracowni APA Wojciechowski.
- Reset to miejsce pełne życia, otwarte na ludzi i ich pomysły. To także miejsca spotkań, odpoczynku i zabawy, które zaprojektowano w formie pięciu stref na otwartym powietrzu o różnorodnej funkcji – sportowej, rekreacyjnej, relaksu, natury i placu zabaw. W ten sposób dajemy mieszkańcom komfort prywatności, a jednocześnie zachęcamy do czerpania radości ze spędzania czasu we wspólnej przestrzeni – podkreśla Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment.

fot. mat. prasowe

Osiedle Reset - wizualizacja

II etap osiedla Reset to 249 mieszkań o powierzchni od 25 do 85 mkw.


Kameralne urodziny czy może piknik pod chmurką? Tu sprawdzi się strefa spotkań z wygodnymi stołami. A może trochę ruchu na świeżym powietrzu? W strefie sportu każdy znajdzie miejsce do ćwiczeń indywidualnych lub grupowych. Odpocząć można w strefie natury. Za to strefa zabaw to przestrzeń idealna dla dzieci, gdzie maluchy mogą się tu wyszaleć, a dorośli pogadać z sąsiadami. Na koniec warto odwiedzić strefę relaksu, w której dominują wygodne siedziska wśród zieleni, mała architektura, cisza i spokój.
- Reset to nie tylko osiedle, w którym mieszkańcy będą mogli naładować akumulatory po całym dniu pracy, ale również przestrzeń, w której odnajdą czas i miejsce dla siebie, na własne pasje i przyjemności. A do tego doskonale zlokalizowane. Tylko sześć kilometrów od centrum Warszawy, kilka kroków od stacji kolejowej, przystanków autobusowych i tramwajowych – dodaje Dawid Wrona.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: