eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Kolejna odsłona Olimpia Port

Kolejna odsłona Olimpia Port

2018-12-12 11:28

Kolejna odsłona Olimpia Port

Olimpia Port Archicom - wizualizacja © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Poszerza się oferta mieszkań dostępnych w ramach wrocławskiej inwestycji Olimpia Port. Archicom wprowadził właśnie do sprzedaży kolejnych 118 mieszkań. Z każdego z nich rozciągać się będzie widok na zieleń, marinę lub promenadę rzeczną. Ceny rozpoczynają się od 8 199 zł/mkw.
Jak zapewnia deweloper, Olimpia Port ma być miejscem w pełni realizującym koncepcję przestrzeni przyjaznej swoim mieszkańcom, sprzyjającej nawiązywaniu sąsiedzkich relacji, odpoczynkowi i rekreacji. Sprzyjać temu mają rozległe tereny zielone, okoliczne starodrzewie, sąsiedztwo rzek, szeroka baza sportowa oraz funkcjonalne układy lokali.

Apartamenty ze spektakularnym widokiem na rzekę


Mieszkania, które właśnie znalazły się w ofercie to apartamenty z widokiem na Odrę i okalającą nadrzeczny bulwar zieleń. Wyróżnikiem budynków ma być elegancka architektura - cegła w połączeniu z przeszkleniami oraz akcentami ze stali. Wzrok przykuwać mają piony przeszklonych elewacji oraz wiszące na stalowych cięgnach, głębokie balkony, które zapewniają większą przestrzeń użytkową. Usytuowanie mieszkań bez bezpośredniego styku z ulicą ma podnieść komfort akustyczny codziennego użytkowania.

Plac jako serce osiedla


Idea samowystarczalnego osiedla zakłada stworzenie wspólnej przestrzeni dla mieszkańców. W nowym etapie, w sercu Olimpii Port powstanie centralny plac z fontanną, ławeczkami i instalacją przestrzenną przywołującą skojarzenia portowe. Marynistyczny charakter podkreślą rozkładane sezonowo lekkie żagle. Drewniane pomosty zachęcą mieszkańców do odpoczynku przy brzegu rzeki. Plac będzie miejscem spotkań, integracji oraz cyklicznych wydarzeń kulturalnych. Wypełnią go restauracje, przytulne kawiarnie i sklepy z ekologicznymi produktami – w sumie 9 lokali. W cieplejsze dni mieszkańcy będą mogli skorzystać z letnich ogródków.

Aktywności i odpoczynek


Olimpia Port łączy w sobie wszystko, czego mieszkańcy potrzebują do wygodnego życia. Już teraz mogą korzystać w pełni ze zrealizowanych udogodnień: zielonych terenów wokół inwestycji, ścieżek rowerowych czy boisk sportowych. Atrakcją stała się nadrzeczna promenada wraz z drewnianymi pomostami oraz bazą kajakową. Wraz z nowym etapem powstanie przystań, przy której będą mogły cumować małe jednostki pływające. Już dziś sympatię mieszkańców budzi tutejsza barka, która stała się ulubionym miejscem wspólnych inicjatyw lokalnych. Funkcjonujący już dziś szlak rekreacyjny zostanie przedłużony i wzbogacony o zabytkowe tory kolejowe, duży plac zabaw i siłownie plenerowe. Będą mogli korzystać z niego nie tylko miłośnicy sportowych wyzwań, ale także ci, którzy potrzebują zrelaksować się po całym tygodniu. Nieograniczona możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu nad wodą, rekreacja w gronie rodziny i przyjaciół czy obcowanie z naturą to wartości, które mieszkańcy docenią o każdej porze roku.

fot. mat. prasowe

Olimpia Port Archicom - wizualizacja

Archicom rozpoczyna nowy etap apartamentowy inwestycji Olimpia Port


Komfortowe mieszkania


W ramach nowego etapu do wyboru jest 118 mieszkań w układach 2-, 3- i 4-pokojowych, w trzech budynkach – M18, M19 i M20. Wszystkie mają być dobrze doświetlone, z dużymi przeszkleniami, przestronnymi balkonami lub tarasami. Z każdego mieszkania rozciąga się widok na zieloną przestrzeń, marinę lub promenadę rzeczną. W budynkach znajdzie się portiernia, ochrona, rowerownie, garaże wraz z zielonymi tarasami. Ceny nowych apartamentów zaczynają się już od 8 199 zł/ mkw. Deweloper deklaruje oddanie mieszkań do użytkowania już w II kwartale 2019 r.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: