eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Echo Investment buduje w centrum Poznania

Echo Investment buduje w centrum Poznania

2018-12-14 10:07

Echo Investment buduje w centrum Poznania

Esencja - wizualizacja © fot. mat. prasowe

Centrum Poznania, ulica Garbary. To właśnie ten adres wybrała firma Echo Investment na lokalizację swojej najnowszej inwestycji mieszkaniowej. Przyszli mieszkańcy Apartamentów Esencja mogą wybierać spośród 257 mieszkań o powierzchni od 25 m. kw. do 92 m. kw. Przedsprzedaż już ruszyła.
Apartamenty Esencja zlokalizowane są w miejscu dawnej palarni kawy przy ulicy Garbary. Taki adres ma gwarantować przyszłym mieszkańcom zarówno bliskość ścisłego centrum miasta i jego najważniejszych wydarzeń, jak i odpoczynek w zieleni pobliskiej Cydateli - największego Parku Poznania.

Przedsprzedaż Apartamentów Esencja ruszyła pod koniec listopada. W ofercie znalazło się 257 mieszkań o powierzchni od 25 m. kw. do 92 m. kw., od kompaktowych kawalerek po przestronne, czteropokojowe lokale.

Apartamenty Esencja mają wyróżniać się nowoczesną zabudową w wysokim standardzie, wpisująca się w wielkomiejski charakter okolicy. Inwestor zadbał o komfort mieszkańców, starannie planując części wspólne z wieloma udogodnieniami m.in.: prywatnym paczkomatem, dostępem do ładowarki samochodów elektrycznych, stojakami i boksami rowerowymi, a także przyjaznym placem zabaw dla dzieci.

fot. mat. prasowe

Esencja - wizualizacja

Inwestycja powstaje w samym centrum Poznania


- Echo Investment, realizując swoje inwestycje na terenie Poznania, na pierwszym miejscu zawsze stawia komfort przyszłych mieszkańców. Już na etapie projektowania dbamy, aby tworzona przez nas przestrzeń była idealnym miejscem do życia. Apartamenty Esencja to odpowiedź na współczesne potrzeby ludzi. Żyjąc w ciągłym biegu bardzo cenimy nowoczesne i wygodne rozwiązania w miejscu, w którym żyjemy, a jednocześnie czujemy potrzebę spędzania czasu na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: