eGospodarka.pl

eGospodarka.plNieruchomościAktualności › Ruszyła sprzedaż III etapu osiedla Nowa Murowana

Ruszyła sprzedaż III etapu osiedla Nowa Murowana

2018-12-28 09:40

Ruszyła sprzedaż III etapu osiedla Nowa Murowana

III etap osiedla Nowa Murowana © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Łowiccy Grupa Deweloperska rusza ze sprzedażą trzeciego etapu powstającego w Murowanej Goślinie osiedla Nowa Murowana. Tym razem przyszli mieszkańcy mogą wybierać pośród zaledwie 14 mieszkań o powierzchni od 48 do 65 metrów kwadratowych.
Budynek realizowany w I etapie osiedla Nowa Murowana jest już prawie gotowy. Swoich nabywców znalazły wszystkie z 14 z zaoferowanych mieszkań. Obecnie budowlańcy przygotowują je do odbioru. II faza inwestycji, która zakłada powstanie wielorodzinnego obiektu z 29 mieszkaniami, jest już mocno zaawansowana - właśnie trwa montaż pokrycia dachowego oraz stolarki okiennej. W ofercie pozostało już tylko ostatnie, dwupokojowe mieszkanie. Duża popularność oferty sprawiła, że deweloper zdecydował się na uruchomienie sprzedaży mieszkań, które powstaną w III etapie realizacji.

Ta część osiedla, podobnie jak pierwsza, będzie bardzo kameralna - przygotowanych zostanie jedynie 14 lokali o powierzchni od 48 do 65 m kw. Do mieszkań na piętrze przynależeć będą balkony, a mieszkańcy parterów zyskają dostęp do przydomowych ogródków o powierzchni sięgającej nawet 183 m kw. Ceny rozpoczynają się od 4250 zł brutto/ m kw.

Inwestor osiedla zadba o części wspólne, w tym przede wszystkim drogi wewnętrzne, tereny zielone, czy oświetlenie. W granicach osiedla został już przygotowany parking z miejscami postojowymi, które można kupić na własność. Ponadto w pobliżu inwestycji znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, z których będą mogli korzystać przyszli mieszkańcy. Inwestycja powstaje przy ulicy Kolejowej i Rogozińskiej w Murowanej Goślinie, niecałe 20 km od Poznania. Lokalizacja będzie korzystna dla młodych rodzin, ponieważ obok inwestycji znajduje się szkoła podstawowa. Dla osób związanych zawodowo z Poznaniem z pewnością dogodnym rozwiązaniem będzie korzystanie z szynobusa, którego stacja jest też niedaleko. Murowana Goślina stanowi ciekawe miejsce do zamieszkania, ponieważ można w niecałe pół godziny dojechać do stolicy Wielkopolski, a na co dzień odpoczywać blisko przyrody, np. Parku Krajobrazowego Puszcza Zielonka.

fot. mat. prasowe

Prace budowlane trwają

W III etapie inwestycji klienci mają do wyboru lokale o powierzchni od 48 do 65 m kw


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

1 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć jednostkę ZUS.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: